Uncategorized

Briedis sāks pret grieķi Lazaridi 0

“Bigger’s Better” boksa komercturnīra superfinālā, kas piektdien risināsies “Arēnā Rīga”, Mairis Briedis ceturtdaļfinālā boksēsies pret Evgeni Lazaridi no Grieķijas, bet otrs Latvijas bokseris Konstantīns Gluhovs mērosies spēkiem ar Sergeju Maslobojevu no Lietuvas, lēma ceturtdien notikusī izloze.

Astoņu bokseru superfinālā vispirms tiks aizvadītas četras ceturtdaļfināla cīņas, kuru uzvarētāji iekļūs pusfinālā, bet vēlāk noskaidros finālistus. Turnīru tiešraidē no plkst. 22 translēs populārais sporta televīzijas kanāls “Eurosport”, un turnīra uzvarētājs iegūs “Bigger’s Better” karaļa titulu un 25 000 ASV dolāru lielu naudas balvu.

Pārējos divos ceturtdaļfināla pāros tiksies Jevgeņijs Orlovs no Krievijas ar ukraini Alekseju Mazikinu, kā arī francūzis Fabriss Irengs ar poli Vojcehu Jastržebski. Smagākais no astoņiem bokseriem būs Orlovs, kura svars ceturtdienas svēršanās procedūrā bija 151,6 kilogrami, bet viņa pretinieks Mazikins ir otrs smagākais ar 119,9 kilogramiem.

Briedis svēra 96,2 kilogramus, bet viņa pretinieka Lazarida svars bija 101,4 kilogrami. Ceturtais smagākais turnīrā būs Gluhovs ar 112,2 kilogramiem, bet viņa pretinieks Maslobojevs būs vieglākais ar 94 kilogramiem. Gluhovs ar Maslobojevu šosezon jau tikās maijā, kad uzvaru svinēja Latvijas pārstāvis.

“Bigger’s Better” superfināla laikā notiks arī vairākas iesildīšanas cīņas kikboksā, vienā no tām izcīnot “World Kickboxing Network” pasaules čempiones titulu starp Mariju Elinu Olsoni no Zviedrijas un Sedu Dujgu Ajgunu no Turcijas.

”Bigger’s  Better” ir populārākais boksa komercturnīrs Eiropā, ko nodrošina tā visu posmu tiešraides ”Eurosport” kanālā, tādējādi turnīra posmiem sasniedzot 120 miljonu mājsaimniecību visā pasaulē. Tik augsta līmeņa boksa pasākums Rīgā līdz šim nav noticis. Turnīrs ir iespēja jaunajiem un perspektīvajiem bokseriem iegūt pasaules atpazīstamību un atspēriena punktu savai karjerai

LA.lv