Sports
Citi sporta veidi

Briedis sapņo cīnīties izpārdotā arēnā! Apgrozībā laistas papildus biļetes 16

Lielā pieprasījuma dēļ “Arēnā Rīga” atvērtas papildus sēdvietas uz Latvijas boksera Maira Brieža sestdien gaidāmo Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfināla cīņu pret kubieti Maiku Peresu. “Biļešu serviss” papildus laidis klajā 500 sēdvietu biļetes.

Sagaidāms, ka Briedis sestdien ringā dosies piepildītā arēnā, kas kļūs par visu laiku apmeklētāko cīņu sporta pasākumu Latvijā.
Šonedēļ, gatavojoties cīņai, bokseriem ir paredzēti vairāki publiskie pasākumi, tai skaitā, iespēja otrdien no plkst.12 tirdzniecības centrā “Domina Shopping” klātienē vērot Peresa un Brieža publiskos treniņus uz tirdzniecības centrā speciāli šim notikumam uzstādīta boksa ringa.

“Kad sāku nodarboties ar boksu, varēju tikai sapņot, ka kādu dienu ringā došos pie izpārdotām “Arēna Rīga” tribīnēm. Šobrīd jau ar nepacietību gaidu sestdienu un ceru redzēt lielu atbalstītāju skaitu arī otrdienas publiskajā treniņā, lai Peress jau laicīgi var sajust kripatiņu no tā, kas viņu sestdien sagaidīs arēnā,” pauda Briedis.
Sestdienas cīņā Briedis aizstāvēs savu WBC čempiona jostu.

Biļetes uz sestdienas cīņu ierobežotā skaitā un kategorijās ir pieejamas “Biļešu serviss” kasēs, to cena ir no 20,60 eiro.

Saistītie raksti
LA.lv