Sports
Citi sporta veidi

Briedis uzrunā Ali trofejas finālistu: Usik, nejūties labi? Bet es jūtos labi!0

foto – Sintija Zandersone/LETA

Kamēr Muhameda Ali boksa trofejas finālā iekļuvušais ukrainis Aleksandrs Usiks ārstē elkoņa savainojumu, par fināla rezervistu nosauktais Mairis Briedis savā Instagram kontā sniedzis uzrunu Usikam, atgādinot, ka ir pilnībā vesels un gatavs cīnīties finālā.

“Usik, nejūties labi? Bet es jūtos labi. Jūtos ļoti labi, lai aizvadītu finālu. Veseļojies ātrāk, bet, ja kas, rezerves bokseris ir gatavs!” atgādinājis Mairis Briedis.

Šonedēļ oficiāli tika apstiprināts, ka 11. maijā Džidā (Sauda Arābija) paredzētais fināls starp Krievijas bokseri Muratu Gasijevu un Aleksandru Usiku nenotiks ukraiņa gūtā elkoņa savainojuma dēļ. Lai gan pirms tam kā fināla rezervists bija nosaukts Mairis Briedis, kurš pusfinālā zaudēja Usikam, viņam iespēja cīnīties finālā pagaidām netiek piedāvāta. Supersērijas rīkotāji un abas puses meklē iespējamo risinājumu par fināla aizvadīšanu jūlijā.

Krievijas puse uzreiz pēc pusfināliem bija gatava pārpirkt fināla rīkošanas tiesības un joprojām ir gatava uzņemt finālu, kā iespējamās norises vietas minot Maskavu vai Sočus. Tiesa, šādam notikumu pavērsienam kategoriski nepiekrīt Usika komanda,turklāt Ukrainas valdība saviem sportistiem politisku apsvērumu dēļ aizliegusi piedalīties sacensībās Krievijā. Tiesa, Krimā dzimušais Usiks bija klātienē ieradies uz Gasijeva pusfinālu cīņu Krievijā.

“Viennozīmīgi varu apgalvot, ka ne Aleksandrs Usiks kā bokseris, ne viņu pārstāvošā “K2 Promotion” nav devusi piekrišanu par cīņas aizvadīšanu Krievijā. Protams, Krievija var pārpirkt cīņas rīkošanas tiesības, taču viņi nevar piespiest Usiku turp doties boksēt,” sportista promoutera Aleksandra Krasjuka teiktais intervijā portālam sport.ua liecina, ka Usika komanda no cīņas Krievijā varētu atteikties.

Saistītie raksti

Vai tā būs Maira Brieža vēl viena lielā iespēja? Ļoti iespējams, turklāt Latvijas labākā boksera aktivitāte sociālajos tīklos liecina, ka viņš no savas puses ir gatavs izaicinājumam un no cīņas pret Gasijevu neatteiktos, lai kur tā notiktu.

LA.lv