×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
13. februāris, 2018
Drukāt

Brieža treneris: Mairis guva traumu un bija doma pārtraukt cīņu, bet viņš parādīja raksturu (4)

Latviešu bokseris Mairis Briedis (no kreisās) un viņa treneris Sandis KleinsLatviešu bokseris Mairis Briedis (no kreisās) un viņa treneris Sandis Kleins

Latvijas bokseris Mairis Briedis Pasaules boksa supersērijas pusfinālā pret ukraini Oleksandru Usiku piektajā raundā guva traumu un bijusi pat doma cīņu pārtraukt, atklājis latviešu sportista treneris Sandis Kleins.

“Fiziski viss gāja pēc plāna pirmajos raundos un tā arī domājām turpināt līdz galam, bet Mairis piektajā raundā guva traumu, nē, uzacs nebija pie vainas, cita lieta. Tāpēc nevarēja kustēties, elpošanas nebija, ar priekšējo roku nevarēja strādāt. Tur arī notika lūzums. Usiks pēc tam mūsu menedžerim arī bija atzinis – sapratu, ka kaut kas notika, ka esmu trāpījis, jo Mairis apstājās, bet nezināju, kur. Viņš, protams, turpināja kāpināt tempu,” sarunā ar Valdi Valteru raidījumā “Hattrick” atzinis Sandis Kleins. “Bet Mairis ir cīnītājs, saņēmās. Man bija doma ņemt nost, jo viņš jutās ļoti slikti. Vienā brīdī nevarēja gaisu ievilkt, bet redz – 11., 12. raundu noboksēja ļoti labi, jo Usikam izturība bija beigusies, lai gan domāja, ka šajā svarā ir izturīgākais. Tāds ir profesionālais sports, uz noguruma fona notiek lietas, kuras tu nevari kontrolēt, tās notiek pašas par sevi.”

Kā zināms, Briedis līdzīgā cīņā janvāra beigās “Arēnā Rīga” piekāpās Usikam, tādējādi neiekļūstot Pasaules boksa supersērijas finālā un arī šķiroties no Pasaules boksa padomes čempiona jostas. Šobrīd nav zināms, kad un ar ko latviešu bokserim varētu būt nākamā cīņa, bet viņam noteikti būs iespēja atgūt titulu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Latvieši ,esat lojāli un patiesi..cieniet savus varoņus ,,nevis kā kangari liekat likmes uz krievijas sportistu,,,nožēlojami,,,.tas ,ka savas skaudības dēļ gatavi otru apēst un izdirst laikam ir iedzimts, galvenais nekas nemainās,,,nabagi tiek pie naudas un zog un zog un oligarhojas, bet paskaties uz viņiem,,,nekādsa savas nostājas,tie paši BAURI

  2. Paldies par ziņām. Ļoti gaidam analīzi, komentārus utt… tāds klusums pēc cīņās, itkā nekas nebūtu noticis.. Mostieties beidzot!!!!

  3. Varbūt pietiks atgremot to visu farsu un ataisnoties. Jau tāpat visie viss ir skaidrs ar to bļauru un zīmuļu komandu.

Draugiem Facebook Twitter Google+