Mobilā versija
+3.0°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
13. jūlijs, 2015
Drukāt

Brigitas Strodas krāšņais “Kronis visiem…” Cēsīs

Foto: lastroda.lvFoto: lastroda.lv

No 16. jūlija līdz 9. augustam Cēsīs, mākslas telpā “Mala” notiks izstāde “Kronis visiem…”, kurā būs apskatāmi Brigitas Strodas darinātie kroņi, LA.lv uzzināja mākslas telpā.

Brigita Stroda veido kroņus moderniem valkātājiem, kuros sasaucas Broces zīmējumu personāži, ziemeļu tirgotāji, seno dzimtu pūra lādes un nejauši atklātie talismani ar noslēpumainiem stāstiem. Antīkas bantītes, atrastas zīlītes, savītas stieplītes atdzīvojas un sadejo svētku svinībās un draugu izklaidēs.

Ar tīru vienkāršu apļa enerģiju, kronis sarunājas ar valkātāju – tu esi daiļa, tu esi intriģējoša, mums ir savi stāsti, varbūt padalīsimies, un varbūt arī nē! Kronis mirdz galvā, bet, pakarināts pie sienas, tas spēlējās ar gaismu un izklaidē ciemiņus.

Brigita Stroda dzimusi Austrālijā, ieguvusi scenogrāfes izglītību un lielāko mūža daļu nostrādājusi mākslas menedžmenta jomā. Viņa dzīvojusi Vācijā, Francijā, uz Latviju pārcēlās 1993. gadā kā Sorosa Mūsdienu mākslas centra direktora vietniece, gandrīz 10 gadus nostrādāja par Operā par direktora vietnieci, vadot Starptautisko sakaru un attīstības departamentu. Bijusi Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) Londonas biroja vadītāja. Šobrīd viņas galvenie projekti ir kroņu veidošana, darbs ar mārketinga tekstiem, suvenīru dizains un “dziedošais velosipēds”.

Pievienot komentāru

Liepājas dome jaunu aktieru sagatavošanā ieguldīs 67 176 eiroJauna aktieru kursa sagatavošanai Liepājas teātra vajadzībām pašvaldība turpmākajos četros gados Liepājas Universitātei piešķirs kopumā 67 176 eiro, tai skaitā šogad - 33 588 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+