Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
7. janvāris, 2016
Drukāt

Brigitas Strodes neparastie kroņi būs apskatāmi Kuldīgā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 8. līdz 31. janvārim Kuldīgas novada muzejā skatāma Brigitas Strodas veidotā izstāde “Kronis visiem”, LA.lv uzzināja muzejā.

Brigita Stroda veido kroņus moderniem valkātājiem, kuros sasaucas Broces zīmējumu personāži, ziemeļu tirgotāji, seno dzimtu pūra lādes un nejauši atklātie talismani ar noslēpumainiem stāstiem.

Izstādes oficiālā atklāšana notiks 16. janvārī plkst. 13, bet plkst. 14:30 – kroņu gatavošanas darbnīca ar Brigitu Strodi. Meistardarbnīcas dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc muzejs lūdz iepriekš pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 633 50179, dalības maksa – 3 eiro.

Antīkas bantītes, atrastas zīlītes, savītas stieplītes atdzīvojas un sadejo svētku svinībās un draugu izklaidēs. Ar tīru vienkāršu apļa enerģiju kronis sarunājas ar valkātāju – tu esi daiļa, tu esi intriģējoša, mums ir savi stāsti, varbūt padalīsimies, un varbūt arī nē! Kronis mirdz galvā, bet, to noņemot, pakarināts pie sienas, tas spēlējās ar gaismu un izklaidē ciemiņus.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+