×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
21. aprīlis, 2018
Drukāt

Brigmaņa uzkrājumi pērn palielinājušies līdz 466 043 eiro (17)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Augusts Brigmanis

Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Augusta Brigmaņa uzkrājumi pērn palielinājušies līdz 466 043 eiro, liecina viņa iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.

Politiķa uzkrājumi 2017.gadā palielinājušies par 137 110 eiro salīdzinājumā ar 328 933 eiro 2016.gadā. Viņš augstāk minētos līdzekļus uzkrājis AS “Swedbank”, AS “SEB banka” un Lielbritānijas “Lloyds Bank”.

Pērn ienākumos deputāts guvis 193 425 eiro, no kuriem “lauvas tiesu” veidoja ienākumi no Brigmaņa zemnieku saimniecības “Priedule” – 103 378 eiro, un alga Saeimā – 54 539 eiro. Tādu pašu summu, kā gūtie ienākumi no zemnieku saimniecības, viņš norādījis arī deklarācijas darījumu sadaļā kā iemaksātos personīgos līdzekļus.

Brigmanis pērn veicis dāvinājumus 25 000 eiro apmērā un pārdevis finanšu instrumentus par 9859 eiro.

Viņam pieder arī astoņi zemes gabali Jelgavā, trīs zemes gabali, ēka un māja Pūres pagastā, kā arī zeme ar māju Lielbritānijā, Derbijā. Deputātam pieder arī 2007.gada izlaiduma vieglā automašīna “Nissan X Trail”.

ZZS frakcijas vadītājam pieder kapitāldaļas 1,42 eiro vērtībā zemnieku savienībā “Priedule” un arī 14 eiro vērtībā AS “Jelgavas dzirnavas”. Brigmanis norādījis, ka viņam ir uzkrāti līdzekļi pensiju fondā un ir dzīvības apdrošināšana ar uzkrājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. kas i', tas i' ... Atbildēt

  Pie bagātīga kunga galda arī sulaiņi labi paēduši …

 2. Cik màminu algas sis NOZADZIS un noslépis Anglijà ? Cik bérnu pabalsti nozagti ? Cik nepaédusi bérni vakarà aizmieg savàs gultinàs? Cik slimnieki nav spéjigi maksàt par àrstésanu .
  Piemérs :
  1. Francijà àrstéjos Klinikà kalnos (6000€+6000€) . No savas kabatas samaksàju 0,0€
  2. Implanti 100% bez maksas 3000€ +
  3. Jebkuras zàles sanemu aptiekà bez maksas .Tàpat àrsta apmekléjumi.
  Tas tàpéc ,ka Francijà Nacionàlajà Asamblejà = Parlamentà neséz déles sarkanà kràsà un vienkàrsi nezog . Deputàti servé par labu saviem vélétàjiem . Deputàts nav ne Cars ,ne Cézars .Deputàts ir Serveris .

 3. Komunisti rullē, tikai citā kulītē!!! Paši sev raksta likumus un paši klusītēm prihvatizē, kā komunistu laikos.

 4. Brigmanis nu ir kroplis,to pretigo mūli ieraugot vemiens nak,komunists noladetais…

 5. Brigmanis nu ir kroplis,to pretigo mūli ieraugot vemiens nak,komunists noladetais…

 6. Brigmanis nu ir kroplis,to pretigo mūli ieraugot vemiens nak,komunists noladetais…

 7. Viss pareizi. Bet tas, vai būs “turpmākais darbs”ir atkarīgs no tā, kā balsosim vēlēšanās.

 8. Brigmaņa kungu var tikai apsveikt Atbildēt

  ka viņš uzkrājis 0,4 miljonus savas darbības laikā! Kas to būtu domājis, ka tā 4. maija Latvija viņam un citiem izvērtīsies tik ienesīga? Nu neviens nevarēja! Tas taču ir lieliski, apmainīt partkoma bufeti pret reālu naudu, ko nodrošina lauku kalpu ļaudis, balsotāji par zaļo un zemnieku!
  Vēlam veiksmi arī turpmākā darbā, kopā ar SC, Latvijas labā! Lai jums patīkami un laimīgi 4. maija balto galdautu svētki!

 9. vecais komunist un krievu okupantu pakalpiņ, pazūdi no varas un valsts pārvaldes! Atbildēt

  Zemnieki ķērc, ka šie nabagi. ķērc pēc kompensācijām un subsīdijām. Kalpiem maksā minimālo algu, bet paši zemnieki-lielsaimnieki kļuvuši par skopiem un alkatīgiem miljonāriem.

 10. Ir gan labi, ja visu nopelnīto var krāt un netērēt ne ēšanai, ne nodokļiem, ne citiem izdevumiem.Tos apmaksā no sabiedrībai noslēptajiem līdzekļiem.Reti veiksmīgs komunists.Tās pašas privilēģijas visās valsts iekārtās.

  • Reti veiksmīgs komunists
   Jā, prasme savā labā izmantot jebkuru iekārtu, ne katram dota.
   Precīzs apzīmējums. Vai vienreiz nebūtu tas jāņem vērā BALSOJOT. Un ne jau viņš viens ZZS ir tāds. Kā tad bez kolhoza priekšsēdētāja Dūklava, kuram ir pat sava ārpolitika attiecībā uz Krieviju. gan jau tāda, tikai slepenāka ir arī komunistam.
   Kamēr šādi indivīdi noteiks situāciju valstī, virzīšanās civilizētu valstu virzienā būs apgrūtināta.
   Izrādās, ka laba dzīve nodrošināma arī, nespējot pamatot un skaidri bez šļupstēšanas izteikt savu viedokli (ja tāds vispār ir).

 11. Vēža ārstēšanai nebūtu jālūdz lai sametas.

Draugiem Facebook Twitter Google+