×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
7. oktobris, 2015
Drukāt

Brigmanis: bēgļiem jāpasaka, ka 70% Latvijas iedzīvotāju viņus redzēt negrib (14)

Foto-LETAFoto-LETA

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, ZZS pārstāve Ilona Jurševska un Saeimas deputāte Iveta Grigule pirms tikšanās ar Ministru prezidentu, kurā diskutēs par 2014.gada budžetu.

Bēgļiem jāpasaka, ka 70% Latvijas iedzīvotāju viņus redzēt negrib, trešdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Viņš norādīja, ka bēgļiem ir godīgi jāizstāsta reālā situācija Latvijā, nevis izskaistināti stāsti. Politiķis uzskata, ka, uzzinot par vietējo iedzīvotāju attieksmi, kā arī to, ka pabalsti šeit ir mazāki, nekā citviet Eiropā, vairums šo cilvēku uz Latviju nemaz negribēs braukt.

“Personīgi es arī negribu viņus šeit redzēt,” atzina Brigmanis.

Tāpat Brigmanis pauda pārliecību, ka vairums bēgļu savu nākotni saista ar došanos uz Vāciju vai Lielbritāniju, nevis Latviju.

Jau ziņots, ka Ministru kabinets ir atbalstījis Iekšlietu ministrijas (IeM) sagatavoto indikatīvo rīcības plānu bēgļu uzņemšanai Latvijā, tam pašlaik provizoriskais nepieciešamais finansējums ir 16 miljoni eiro. Panākta vienošanās, ka precizētu plānu un kopējo nepieciešamo finansējumu IeM valdībā varētu prezentēt 20.oktobrī, savukārt darba grupas gala ziņojums būs 30.novembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Oh du lieber Augustin Atbildēt

  Nu tad pasaki! Kurš no mums ar muti maizi pelna – tu vai elektorāts?

 2. Varbūt ir pienācis laiks pārstāt vienam otru nosodīt,un šoreiz vienoties vienam mērķim. Neļausim svešiem ļaudīm ieņemt mūsu mājas,mūsu zemi. Pastieties kas ir šie ļaudis,katrā bildē,katrā video ir redzami tikai vīrieškārtas pārstāvji spēka gados.Kur palikuši bērni,sievietes,un vecīši? Un no kā gan viņi bēg, no saviem radiem un sev līdzīgiem? Viņu korāns mums nav pieņemams,kurā ir atļautas izvarošanas,un publiskie sodi. Saglabāsim Latviju,un tās tradīcijas kuras ir nākušas mums caur senču senčiem.Ceru,ka šogad būs barga ziema.

 3. Brigmaņa kungs, Neatsaucies uz Tautu.
  Tu pats esi pie stūres visus brīvvalsts gadus. Ko TU, un TEV LĪDZĪGIE, esi darījis Tautas un LATVIJAS labā????? Ko TU esi uzlabojis un radījis pa šiem 25 gadiem?????????
  Tikai veidojot savu VALDĪBAS LATVIJU, jūs godātie Tautas kalpi esat attālinājušies no Tautas un radījuši tādus likumus, lai latvieši emigrētu. Tikai TU UN TEV LĪDZĪGIE ir izzaguši valsti, un radījuši tautas šķelšanos, un naidu pret valdību. Tev nav tiesību runāt TAUTAS vārdā. Papriekšu radi saviem tautiešiem to sajūtu, ka mēs varam lepoties par savu valsti un tās vadītājiem. Radi labklājību un to ražošanu, kas nodrošina visu mūsu labklājību, un nebūs TAUTAS naida, ne pret jums ne citiem.

 4. Un partijām, kas balsoja par piekrišanu uzņemt šos migrantus, jāpasaka, ka 70% (vismaz) Latvijas iedzīvotāji viņus nevēlās redzēt Saeimā. Kirhenšteina un Viļa Lāča varza jau vienreiz Latvijas vārdā iestājās Padomju Savienībā un to migrantu jau ir par daudz.

 5. bet pats pateica ,ka grib!

 6. Ko tad tu to nepateici,bet atbalstīji bēgļu uzņemšanu…..?!? Ko nenostājies tautas pusē un nepateici:”Nē,bēgļiem.”

 7. Būtu jau labi,ja tiktu runāta patiesība visos līmeņos.Šos “bēgļus” es arī nevēlos Latvijā.Kur mūsu gudrie prāti?Nav arī tā saucamā inteliģence…Vienotības reklāma par bēgļu pieņemšanu arī pretīga.

 8. Manuprāt bēgļiem jāpaskaidro ka ES valstī Latvijā ir tikai viens arābs – Klimovičs kurš fiziski nespēs pildīt tulka funkcijas. Ja tie neprot ES valodas tad tulki jāalgo pašiem.

 9. Un tā runā cilvēks – Brigmanis – “empātisks”, “līdzjūtīgs”, “gudrs”, “cilvēcīgs”. Tie ir murgi reitingiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+