Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. janvāris, 2015
Drukāt

Brigmanis: Grigule attaisnojusi savu ievēlēšanu EP (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Iveta Grigule.

No Zaļo un Zemnieku savienības saraksta ievēlētā Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Iveta Grigule attaisnojusi savu ievēlēšanu EP, intervijā telekanāla LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Viņš atzina, ka Grigule augstu kotējas arī partijas iekšienē. “Marta beigās ir paredzēts ZZS kongress, kur tiks pārvēlēta partijas vadība un ir domas, ka Grigule varētu tikt ievēlēta partijas valdē,” teica Brigmanis.

Brigamnis norādīja, ka piektdien paredzēta tikšanās ar Griguli, kuras laikā tiks pārrunātas EP darba aktualitātes.

Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Iveta Grigule vēl nav izlēmusi, kurai no EP politiskajām grupām pievienoties, trešdien žurnālistiem apstiprināja Grigule. Viņa norādīja, ka saņēmusi piedāvājumus no vairākām EP politiskajām grupām, taču nav izšķīrusies, kurai no tām pievienoties, jo neviena no tām nav viendabīga.

Grigule pieļāva, ka varētu izšķirties par konkrētu soli šajā jomā pēc divarpus gadiem, kad plānota politiķu rotācija EP darba grupās. Deputāte atzina, ka nav jēgas pašlaik pievienoties kādai grupai, nesaprotot, kāda no tā būs atdeve.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Lauku mājas sesks arī ataisno savu būšanu, jo šajā pasaulē viņš taču eksistē.

  2. Ko citu teiksi par savu, Lemberga un ZZS publisku izgāšanos…Grigule EP un tas ”aktieris” un krogu bļauris Latvijas parlamentā, lai ar dažādās partijās, bet vienu atbildības prātu – tukšumu…

  3. Jūs tikai paklausieties, ko runā šis izbijušais kompartijas sekretārs! Grigule ir attaisnojusi cerības un augstu kotējas partijas iekšienē, KNAB priekšnieks Streļčenoks arī ir savā vietā un nekas nav jāmaina (citādi, ko tad teiks Lembergs!). Žurnālisti nepajautāja par laukiem, bet atbilde tāpat būtu skaidra, ka Dūklavs ir labākais ministrs valdībā. Vārdu sakot partijā un valstī viss ir kārtībā, bet realitātē – bardaks valstī turpinās! Un turpināsies tik ilgi, kamēr vēlētāji turpinās ļaut sevi apmuļķot ar šādām saldsērīgām runām un turpinās pārvēlēt “vakardienas” 1. sekretārus un viņiem līdzīgos!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+