×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. aprīlis, 2016
Drukāt

Brigmanis: Jāspēj būt saimniekiem savā zemē no Pāvilostas līdz Zilupei (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Zaļo un Zemnieku savienības valdes priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Latvijā jātiecas uz līdzsvarotu ekonomisko attīstību un arī valsts drošības vārdā jāparāda, ka spējam būt saimnieki savā zemē no Pāvilostas līdz Zilupei, 16.aprīlī Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresā sacīja partijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Politiķis savā runā lielu uzsvaru lika uz to, lai valstī pakalpojumi un vienlīdzīga pieeja būtu vērsta gan uz pilsētām, gan laukiem. Pedagogiem pilsētās un laukos jāsaņem līdzvērtīgs atalgojums, tāpat kvalitatīvai veselības aprūpei jābūt pieejamai gan lielajos iedzīvotāju centros, gan novadu teritorijās, pauda LZS priekšsēdētājs.

Brigmanis norādīja uz to, ka Rīgā Eiropas Savienības (ES) vidējie rādītāji jau pārspēti, un, ja notiks koncentrēšanās uz atbalstu lielākoties galvaspilsētai, tādā gadījumā tas novājinās laukus un veicinās nevienlīdzību starp Rīgu no vienas puses un, piemēram, Līvāniem un Ludzu no otras puses. Lai gan viena formula, kā to paveikt, nav, tomēr jāspēj nodrošināt līdzsvarotu attīstību, uzsvēra Latvijas Zemnieku savienības līderis.

Politiķis arī atsaucās uz Zaļo un zemnieku savienības pārstāvjiem dažādos politiskās varas līmeņos un norādīja, ka ZZS var saukt par lielāko un ietekmīgāko politisko organizāciju valstī.

Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) 2017.gada pašvaldību vēlēšanās Rīgā būtu jāiegūst pienācīgs deputātu skaits, šādu cerību pauda partijas priekšsēdētājs, ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Politiķis norādīja, ka pašvaldību vēlēšanās Rīga būs lielākais izaicinājums, kur “vēlamies apvienot ZZS spēkus, lai iegūtu pārstāvniecību arī galvaspilsētā”. Viņš skaidroja, ka, ja vien vēlēšanās būtu startējuši kopā ar kolēģiem no Zaļās partijas, ZZS būtu izdevies iegūt pārstāvniecību Rīgas domē arī 2013.gada vēlēšanās. “Ļoti ceru, ka līdzīgi domā arī mūsu kolēģi no Latvijas Zaļās partijas un spēsim godam aizstāvēt savas apvienības intereses 2017.gada pašvaldību vēlēšanās arī Rīgā,” uzsvēra LZS priekšsēdētājs.

Brigmanis norādīja, ka kopumā ar saviem sarakstiem politiskā organizācija vēlas startēt vismaz 90 no 119 pašvaldībām. “Labs rezultāts būtu, ja mums izdotos iegūt vismaz 400 deputātu mandātus, kā arī pašvaldību vadītāju amatus 45 pašvaldībās,” pauda politiķis.

Viņš arī norādīja, ka 2018.gadā notiks Saeimas vēlēšanas, un ZZS uzdevums ir sagaidīt šīs vēlēšanas kā vadošajam politiskajam spēkam valstī. Lai to izdarītu, jābūt gataviem smagi strādāt, pārvarēt šķēršļus un stiprināt mūsu tautas uzticību savai valstij. Mūsu pienākums ir neatlaidīgi būvēt mūsu valsts labklājību, lai ikviens valsts iedzīvotājs ar lepnumu sirdī varētu priecāties par savu valsti – Latviju, akcentēja Brigmanis.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. saukļi un programmas- to netrūkst, trūkst tikai īstu zemes saimnieku.

  2. Augusts “drēbi zin”, jo viņa SAIMNIEKS to spēj …

  3. Šaubos, ka Brigmanis Rīgā ko panāks, jā sāks runāt par Rīgas un Gulbenes līdzību. Te vajag kaut ko gudrāku, kas varētu aizraut rīdzeniekus un nobīdīt Ušakovu. Šodien Rīga jau ir pretrunās ar pārejo Latviju.

  4. Šis ir kauna traips Latvijai Atbildēt

    Kompartijas kropļu banda. Mākslīgi nozaguši varu, izmantojot Zolitūdes traģēdiju, kad vecais marasmātiķis prezis Bērziņš, kas pats pirms tam Tautsaimniecības komisijā sagrozīja Būvniecības likumu tā, ka šie grozījumi tieši izraisīja šo traģēdiju, pēc traģēdijas savu atbildību novēla uz Vienotību, lai ZZS kompartija sagrābtos varu.

  5. Kā tur bij ar to kompartijas amatu un mēslu kaudzi…

  6. Dievs Latvijai attīrīties no čekistiem un komunistiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+