×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. maijs, 2016
Drukāt

Brigmanis: Kaimiņa partija “KPV” iekļūs nākamajā Saeimā (44)

Foto-LETAFoto-LETA

Deputāts Artuss Kaimiņš ir malacis, viņu var saukt vienalga kā grib, bet viņa jaundibinātajai partijai “KPV” ir savs elektorāts, un partija iekļūs nākamajā Saeimā, intervijā aģentūrai BNS pauda Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

“Es ļoti nopietni novērtēju Kaimiņu kā savu politisko konkurentu. Es redzu, ka viņš ar savu politisko spēku nepretendēs uz ZZS elektorātu, bet tas, ka viņam būs zināma daļa bijušās Zaltera partijas, kā arī Sudrabas partijas (NSL) elektorāta atbalsts, par to man nav ne mazākās šaubas,” sacīja Brigmanis.

Politiķis arī uzsvēra, ka cilvēkiem vienmēr ir bijusi vēlme redzēt kaut kādu jaunu seju, un tie argumenti ir pavisam vienkārši – viena haizivs tajā pīļu dīķī [apzīmējot Saeimu] der iekšā. “Un Kaimiņš asociējas ar haizivi vai kaut ko tamlīdzīgu. Tomēr tikpat ātri kā tāda tipa partijas ienāk politikā, tikpat ātri viņas arī izšķīst. Jo, sastopoties ar šo reālo, sūro ikdienu, politikā var pastāvēt tikai partijas, kas ir balstītas uz ļoti spēcīgu reģionālo tīklu,” pauda ZZS līderis. Viņš gan norādīja, ka reģionālais tīkls nav palīdzējis Tautas partijai.

Jābūt iekšēji būvētam modelim, kur ir mijiedarbība starp demokrātiju un kas dod zināmu rīcības brīvību līderim, skaidroja Brigmanis, paužot, ka nezina cik lielā mērā demokrātija būs Kaimiņa partijā, jo ir redzams politiskais spēks, kas veidojas ap vienu līderi. Tomēr viss atkarīgs no tā kādus cilvēkus Kaimiņš “ievilks aiz sevis iekšā nākamajā Saeimā”.

Brigmanis norādija, ka lielā mērā Kaimiņam jāpasakās žurnālistiem. “Visumā [žurnāliste Inga] Spriņģe ievilka viņu iekšā Saeimā. No Spriņģes intervijas televīzijā, kur viņa centās parādīt viņu tādu šādu tādu, viņš izgāja kā uzvarētājs un ieguva atpazīstamību,” sacīja politiķis, norādot, ka līdzīgi notiek arī šobrīd, jo Kaimiņš vienmēr prot pagriezt jautājumus pa savam. “Jebkurš uzgājiens publiskajā telpā, tiešraidē, viņam būs ar bonusu. Es neesmu redzējis žurnālistu, kas viņu varētu nolikt pie vietas,” sacīja Brigmanis.

Pievienot komentāru

Komentāri (44)

 1. Neesiet lūzeri mūžīgie Atbildēt

  Latvijas intereses ir svarīgākas par kaimiņu interesēm !

 2. Gluži manas domas Atbildēt

  Deputāts Artuss Kaimiņš ir malacis, viņu var saukt vienalga kā grib, bet viņa jaundibinātajai partijai “KPV” ir savs elektorāts, un partija iekļūs nākamajā Saeimā, intervijā aģentūrai BNS pauda Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.
  Jābūt iekšēji būvētam modelim, kur ir mijiedarbība starp demokrātiju un kas dod zināmu rīcības brīvību līderim, skaidroja Brigmanis, paužot, ka nezina cik lielā mērā demokrātija būs Kaimiņa partijā, jo ir redzams politiskais spēks, kas veidojas ap vienu līderi. Tomēr viss atkarīgs no tā kādus cilvēkus Kaimiņš “ievilks aiz sevis iekšā nākamajā Saeimā”.

 3. Gan jau arī ZZS balsis tiks nosūktas, jo ne visi ir kompartiju līdzskrējēji ar Ventspils mēru priekšgalā , kas gatavo augsni Latvijas bankrotam un atdošanu Kremlim! Ne visus nopirks, ko dara Hūte Kremļa uzdevumā!

 4. PSKP skolu absolvents izdara nevienam “nezināmus”secinājumus. Kāds gaišreģis! Bet gan jau arī ZZS zaudēs kādu vēlētāju, jo jūsu partija ir dziļi sajūgusies ar vienu no Latvijas kapračiem!

 5. KPV Saeimā būs pat ievērojams pārsvars!

  • kopā ar citiem sātana kalpiem paņemsim VALSTI.

  • Pārsvara nebūs, jo gan jau nedēļu pirms vēlēšanām viņam piešūs kādu “bumbu” (kā, piemēram, pirms iepriekšējām vēlēšanām Saskaņu uztaisīja par vainīgo Ukrainas pilsoņu kara izraisīšanā – bet tak nostrādāja!).
   Bet savas pāris vietas nākošajā Saeimā viņi, bez šaubām, paņems.

 6. Oda KPV līderim Atbildēt

  Neskumsti Artusiņ, neskumsti daudz,
  Jo Latvijā rezervē, stāv muļķu diezgan daudz …

 7. uz pieres Kaimiņam nomaskēti radziņi,pavērojiet,populisms un vara vien interesē.

  • Ciema detektīvs Atbildēt

   Tie gan nav nomaskētie radziņi, bet gan nolauzto ragu vietas.
   Šim tos nolauza tad, kad ši pateica: “Vai tu zini, kas es esmu … “

   • bet ironijai un ciema detektīvam tomēr gribētos novēlēt lai jums būtu jāpārdzīvo tas,kā rezultāta jums parādītos tādi “radziņi”Tādā gadījumā jūs te “neironizētu” un vispār jūsu nebūtu,bet Kaimiņš ir un būs.Sīki,zemi civēciņi jūs esat.Gnīdas.

    • nevēli citam to kas pašai nepatiktu,saskatu tev āža kāju kā visiem sātana kalpiem,ļauna arī tomēr esi.

 8. Vai Brigmanim sāk veidoties vecuma plānprātības simptomi???

 9. Čigāns Viva CUBA Atbildēt

  Baigais politiskās partijas nosaukums – tas jau ir jautājuma teikums:
  “Kam pieder valsts?”
  Mana atbilde un vienlaikus arī pretjautājums:
  “Protams, ka man. Kāds iebilst???”

  • Tur jau tā lieta, ka pietrūkst “sviesta” jedzīgu partijas nosaukumu radīt un skaidrus mērķus nospraust un tas nevienu pat ne šokē.

 10. Brigmanis ir viens no tiem kam kopā ar ,,hūti,, , ,,mākoņtēvu,, un baķieriem pieder daļa Latvijas,pārejās dalās pieder ,,investoriem,, kremlim un briselei.Domāju ka viņi visi kopā spēs neitralizēt Kaimiņa idejas un diskreditēt tās.

 11. Vecais komunists (runā, ka arī ziņotājs-čekists) sāk balsi pacelt…

 12. Vilsieties Kaimiņā.
  Brigmanis vienk. redz, ka tagad pietiks balsu un riktējas par gaišreģi. Bet vilsanās sekos tāpat un straujāk kā citām partijām.
  Zēl, ka cilvēki nespēj saskatit, kur atkal ir grābeklis un tapec beigās vairs neitc nekam

 13. pazūdi, Brigman ! Atbildēt

  Vai tiešām vecam komūnistam vēl arvien jāvandās pa demokratiskas Latvijas Saeimu?

 14. Es arī noteikti balsošu par Kaimiņa partiju, jo tur cerams nebūs vairs bijušo komjauniešu, komunistu un čekistu. Ja būs kaut viens, tad nebalsošu vispār.

  • Cieši manas domas: Ja būs daudz jaunie, var izveidoties stipra opozīcijas partija, Vienotība savas vietas tūlīt neatdos- lielāka pieredze, bet, ja noturēsies līdz aiznākošajām vēlēšanām, tad būs pozīcijā- te pat Ikstenu ar Kaņepi nevajag!

   • Čigāns Viva CUBA Atbildēt

    Hmmm jā – izskatās, ka Latvijā aizvien vairākiem galvā sāk sakāpt urīns, kā rezultātā pie vēlēšanu urnas daudziem galvē veidosies smadzeņu izvirdums …

 15. Protams. ka tiks, jo Latvijā visas partijas ir sīkpartijas. Nobalsos par Kaimiņu aiz izmisuma. Latvijā ir milzu nodokļi. Daļai pilsoņu arī iznāk šos nodokļus samaksāt. Liela daļa nav šiem nodokļiem sasniedzama. Latvija laikam ir vienīgā zeme pasaulē, kur nodokļus maksā arī pensionāri.

 16. ņemot vērā, ka latvieši balso par zilajiem, rozā, klauniem b pedējiem debīliķiem – ticu!

 17. to >>>ES Solvita,tu?Neparcenties….

 18. Malacis,Brigmanis,laba runa.Un galvenais,ka pateica patiesibu.Pirmais saeimas deputats,kas atzinaas,ko domaa.Ja, vienu haizivi vajadzeja tai pilju diikji! Un nu KPV ir 388 biedri! Ta buus viena no speciigakajam un demokratiskakajaam partijam Latvijas veesture.Arzemju latvieshi balsos tikai par KPV.Jau 2 gadus atpakal mes balsojam par LRA tikai tapec,ka tur bija Artuss. Jau toreiz vareeja redzeet un just,ka cilveks ir patiess.Es ljoti ceru,ka KPV partiju atbalstis daudzi jo daudzi latvieshi,kas izkaisiiti trimda un ne tikai…

 19. Populista un demagoga uldēšana!

 20. pirmkart ES tu nozagi manu niku,,otrkar ,,no ta secinu tev tu TU,,75 procenti veletaju par vinu..un tu busi pakala

 21. Par to neviens nešaubās.Pat tie,kas šādu iespējamību noliedz!

 22. turies kaimin tu esi malacis paradi kur suniem suna vieta

 23. Viņš jau uz to spekulē..personīgi ne es ne mani tuvākie ne paziņas viņa murgos neklausamies.

 24. Tieši Kaimiņa partija uzvarēs,jo melu partijas paliks aizkrāsnē.

 25. Protams ka iekļūs ..latviets mīl ar ausīm ne ar veselo saprātu. Uz kurieni vējš pūš tur liecas. un ko tam Kaimiņam vairāk vajag..zombēšana būs pabeigta un tad sāksies tas ..ka viss būs aizmirsts ko te solīja.

 26. No perepētijām tiešām esam noguruši!!! Tāpat kā no Kaimiņa dullajām idejām un izdarībām…

  • Tas ķēms Mums Latviešiem kaunu dara! Kautkāds āksts! Nevar kāds viņam miskastītēs galvā izvilkt? Un nofilmēt! Pēc tam visos portālos to publicēt! Lai dzied viņa balsi caur miskastes plēvēm! Tauta atjēdzaties! Un visādas Vienotības, Zemniekus jāmet no Troņa! Bet nejau priekšroku Saskaņai! Sociķiem, krieviem! Nekādā gadījumā! Āboltiņu vajag iejūgt Atbildīgos darbos!

 27. NEŠAUBOS, KA ATRADĪSIES DULLIE, KAS SAVU BALSI ATDOS PAR DULLO KAIMIŅU, JO TĀDS TĀDU ATROD. KAIMIŅŠ NU GALĪGI NAV HAIZIVS, BET RETI DULLS UN NEKULTURĀLS RADĪJUMS. JA TĀDS VADĪS LATVIJU VAI KAUT KO ” DARĪS” VALDOŠAJĀ JOMĀ, BŪS KĀ MĒSLI VAGĀ…VIŅAM PILNĪGI NAV DZĪVES PIEREDZES UN NODZĪVOTIE GADI NERADA LOĢISKI DOMĀJOŠA CILVĒKA IESPAIDU. VĒL DOMĀJU, KA IDEJAS VIŅŠ IR SPĒJĪGS IZDOMĀT, BET KAUT KO NO DOMĀJOŠĀ IZVEST LĪDZ GALAM NAV SPĒJĪGS….VIŅŠ ATSTĀJ IZLAISTA BĒRNA TĒLU…. NETICU NE VIENAM VIŅA VĀRDAM!!! VISS SACĪTAIS IR KĀ PA GAISU….PRET VIŅU KĀ IERINDAS DEPUTĀTU MAN NAV IEBILDUMU, JO DIEVAM IR VISĀDI ĻAUTIŅI….

 28. Tagad izklausās pēc sevis žēlošanas.Ir kautkam jāmainās kaut uz labo pusi, jo esam sen jau noguruši no tām perepētijā.

Draugiem Facebook Twitter Google+