×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
14. decembris, 2015
Drukāt

Brigmanis klausīs, ko teiks vēlētājs. Saruna ar ZZS līderi par valdības veidošanu (9)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“LA” redakcijā Saeimas deputāts Augusts Brigmanis ieradās taisnā ceļā no prezidenta pils, kur valsts galva bija pieņēmis ZZS delegāciju. Sarunā uz karstām pēdām Brigmanis dalījās domās ar Māri Antoneviču un Egilu Līcīti par galvenajiem aizvadītās nedēļas notikumiem.

– Sniedziet, lūdzu, kopsavilkumu par Laimdotas Straujumas atkāpšanos ZZS skatījumā. Iepriekš deklarējāt, ka atbalstāt Straujumu, taču, palūkojoties atpakaļ uz viņas valdības paveikto, vai nav bilstams arī kritisks vārds? Valdībai nereti pārmeta neizlēmību, vilcināšanos svarīgu jautājumu lemšanā.

A. Brigmanis: – Kopumā Straujumas laiku gribu pieminēt ar labu vārdu, premjerei pateikt paldies. Tas ka viņa sāka labi un enerģiski, visiem bija redzams un atspoguļojās pozitīvā reitingā. Laika gaitā izrādījās, ka uz kuģa nevar būt divi kapteiņi. Jo spilgti tas parādījās, kad Straujuma savā izpratnē gribēja reaģēt “Air Baltic” gadījumā uz Matīsa kunga gājienu, un valdības vadītājam ir tiesības tā darīt. Nezinu, kā notika savstarpējā komunikācija, premjere rīkojās ātri un izlēmīgi. Atskatoties – ar “Air Baltic” bija problēmas un varbūt vēl būs, bet mēs pirmoreiz sajutām, ka Straujumai nav atbalsta pašas partijā, frakcijā. Tad rokas nolaižas. Darbi sāk buksēt. Tālākais jau bija laika jautājums. Ja netiec atbalstīts partijas augstākajos līmeņos, nav citas zāles – kādam kapteinim jāaiziet.

– Viens otrs “Vienotības” atbalstītājs dod mājienus, ka ZZS vai NA paslepu rīkojušas kampaņu pret Straujumu, bet saprotam, ka tā vis nebija. Jūs pieturaties pie īstā skaidrojuma – valdību gāza “masoni”?

– Valdību gāza pati valdošā partija “Vienotība”. Skaidri un gaiši.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. ” Mēs jau nebūsim tie valdības gāzēji_ – gāzīsim ar citu rokām, kā mācīja mūsu lielais draugs un vadonis Ļenins un ar mūsu vislielākā naudas kārsēja naudu, ar slepenu rīcību, vai ne?

 2. Par slavenu, par Komunistisku Brigmaņa un Lemberga Latviju?

 3. Brigmanis kā vienmēr viens no prātīgākajiem politiskajiem vadītājiem

  • Brigmanis kā vienmēr – mēs jau nebūsim tie valdības gāzēji un, var manīt, visu laiku to vien dara, kā dziļā slepenībā organizē to, ko var manīt, ka tas notiek caur viņu ieceltu prezidentu un citiem slepeniem paņēmieniem. Tā tas notika ar Dombrovski, tā, nav izslēgts, izmantos Vējoni, lai pārņemtu oligarhu varu valstī. Vai nav redzams, kā pakāpeniski šis rūdītais komunistu priekšnieks kopā ar tiesājamo lembergu virza savas intereses pret Vienotību, tā klusi, nemanot – te lai valdību veido Vienotība, te izvirza ultimātus, kam jābūt koalīcijā. Vai tā nav slepena, viltus politika – ar citu rokām it kā – caur bērnu partiju NA: tie paziņo savu ultimātu, bet Brigmann – mēs bez viņiem nebūsim – viltīga ķēdīte – mēs jau nebūsi tie, ka skandalēe, bet ir vislielākie sakndālisti. Vai viņi savā starpā neskandalēja , bet prese sevišķi neizceļ to. Visur Vienotība – lai ar čekistiskiem paņēmieniem likvidētu stiprāko un potenciāli varošāko partiju.

 4. Vēlētāji jau sen ir pateikuši NĒ,gan Āboltiņai,gan Vienotībai!

 5. Jā, visi vecie kompartijas līderi prot ļoti labi runāt to, ko tauta grib dzirdēt – gan par vēlētāju gribas vērā ņemšanu, gan par to, kādam profesionālam un tautas atbalstītam jābūt premjeram.
  Kaut gan tajā pašā laikā izlien jau tas īlens no maisa. Piemēram, šajā pašā rakstā: “Ja netiec atbalstīts partijas augstākajos līmeņos, nav citas zāles – tādam kapteinim jāaiziet.” Tātad, nevis tautas atbalsts īstenībā ir tas svarīgākais premjeram, bet gan PARTIJAS AUGSTĀKĀ LĪMEŅA atbalsts! Kas ir šis “partijas augstākais līmenis”, to var izspriest katrs pats atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām.

  • Nav vajadzīgas ne prāta spējas, ne zināšanas, lai TV sižetos saskatītu, ka ZZS “augstākais līmenis” jau ieradies Rīgā un apgrozās valdības veidotāju pulciņā.

   • Tas ir vislielākis komunists Lembergs, kuram jāsēž uz tiesājamo sola, nevis piedalīties valdības veidošanā. Latvija – tu tiesājamo pārvaldes valsts, lielāko kretīnu valsts. Kad tas beigsies.

 6. Klausīs vēlētājiem? Brigmanis smīdina! Visi zina, kam viņš klausīs!

Draugiem Facebook Twitter Google+