×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
1. maijs, 2016
Drukāt

Brigmanis pērn nopelnījis 130 tūkstošus eiro, saņēmis arī 8 tūkstošus eiro pensijā (14)

Foto-LETAFoto-LETA

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis pērn nopelnījis aptuveni 130 tūkstošus eiro, kā arī saņēmis vairāk nekā 8000 eiro lielu pensiju, liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiskotā amatpersonas deklarācija.

Politiķis 75 tūkstošus eiro saņēmis kā maksājumu no sev piederošās “Brigmaņa zemnieku saimniecība “PRIEDULE””. Brigmanis arī 43 733 eiro nopelnījis kā atalgojumu par darbu Saeimā un 11 250 eiro par īpašuma izīrēšanu Lielbritānijā. Salīdzinājumam – 2014.gadā Brigmanis no savas zemnieku saimniecības saņēma 95 tūkstošus eiro.

Tāpat politiķis pērn ir saņēmis 8253 eiro lielu pensiju (688 eiro mēnesī).

Politiķim ir aptuveni 265 tūkstošu eiro lieli uzkrājumi deviņos dažādos banku kontos, kā arī desmit dažādi zemes īpašumi Jelgavā un Pūrē. Tāpat ZZS līderim pieder zeme un māja Pūres pagastā, kā arī zeme un māja Lielbritānijā, Derbijā. Politiķim lietošanā ir 2007.gada izlaiduma “Nissan X Trail”.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Caur savu zemnieku saimniecību atmazgājis naudu!!!! Saimniecībā 2 darbinieki Ha ha!!!!!

 2. Komunist Brigmani! Atceries kā mēslus bēri pie Kalpaka pieminekļa?

 3. nav saprotami tad kāpēc vēl no Valsts ir jāfinansē partijas

 4. Ventiņpapas pakalpiņš trekni dzīvo!

 5. Lieciet mierā Brigmaņa kungu, vai Veselības ministru, vai Āboltiņu! Viņi jau nodokļus maksā! Jūs uz citu pusi skatieties, paokšķērējiet! Kautkādu uzņēmumu, Lielu itkā firmu amatpersonu algas! Paķemmējiet, vai viņi maksā visus nodokļus!? Un uz kāda pamata, ar kādām tiesībām viņi saņem 5-10 reizes vairāk, par Brigmani! Un kāpēc Pēdējo 25 gadu politika, likumdošana un citas viss atļautības ir palaistas brīvā plūsmā! Visādi vadītāji savā starpā, gandrīz paši nolemj, Cik? šis smels krējumu no uzņēmuma apgrozījuma!? Visādi Meļņiki, Šķēles, Šleseri, Protams Grindeks Mūlis! Viņš laikam ir Galvenais Latvijas hokeja katlā. Cik saņem visādi re&re, Zolitūdes traģēdijas vaininieki, šefi? Cik simtiem tūkstošiem viņiem ir mēneša, gada ienākumi? Un cik viņi maksā Nodokļos? Un kādiem speciālistiem visu ļoti, ļoti uzmanīgi, rūpīgi pārbaudot, arī pagātnes darījumus, Peļņu, Pirkumus – vai uzreiz neparādās Momentāli pamanāma, ļoģiski domājot, ka viņu pirktspēja ir Lielāka, nekā viņi itkā varētu nopelnīt! Tātad ir papildus ienākumi, no kuriem netiek maksāti Nodokļi! Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas! Un noteikti atklāsies vēl un vēl visādi piesegti darījumi aizkadrā, Peļņa! Jūs pārbaudiet, regulāri Publiskojot visādu augstu amatpersonu ienākuimus, Nodokļu daudzuma nomaksu! Viņu pirkumus, salīdzinoši ar viņu iespējamajiem ienākumiem! Tie paši RBSSKALS? Un kādi vēl tur Bagātie uzņēmumi! Tās pašas bankas! Kapēc vadība saņem simtiem tūkstošiem! Noteikti! Ieguldītā nauda bankā, jebkādiem tur ieguldītājiem, tā nav viņiem personīgi uzdāvināta, lai peļņu smeļ un slidina savās kabatās!!! Nekaunīgais kapitālisms – Nē zagļi!

 6. Ja man būtu Brigmaņa pensija!!!Lūk šie visu mūžu GRŪTI stādājušie arī ir mūs noveduši līdz kliņķim.

 7. ieva no lietuvas Atbildēt

  Kādas labas pensijas Latvijā! Latvijas pensionārus var tikai apskaust!

 8. Realitāte skarba Atbildēt

  Kamēr pastalnieki zem karogiem aizgrābti gavilēja: Kaut pastalās, bet brīvā Latvijā!”
  Saldus rajona kompartijas 1.sekterārs, kuram RIEBĀS O.Kalpaks- pavēlēja kapa vietu apbērt ar kūdru un tml. kārtojas lietas …
  1999. gadā bija toreizējā zemkopības ministra Aigara Kalvīša padomnieks.
  Pateocties PASTULBĀKIEM pastalniekiem ievēlēts saeimā kopš 8.saeimas un joprojām ir (8., 10., 11.) arī 12.saeimā!
  Vai varat iedomāties, ka KOMUNISTU nomenklatūra būtu ievēlēta valsts AUGSTĀKĀ orgānā Igaunijā?
  Esam vnk par STULBU, lai vūtu gudri saimnieki savā valstī.
  Šodien pat IDIOTU bars nelabā balsī gaudoja par SAVĀM algām Doma laukumā, bet neatradās neviens, kurš no tribīnes NOSODĪTU algu palielinājumu Saeimai un valdībai, zinot, ka tauta sl;igst NABADZĪBĀ un LV pārvērsta par …NABAGMĀJU …

 9. Pretīgs kompartijas funkcionārs Atbildēt

  Daudzi varbūt pat neaizdomājas, bet šis un viņam līdzīgie kompartijas un čekas izdzimteņi noteikti ir piedalījušies to represēto latviešu tūkstošu sarakstu sastādīšanā 1986.gadā, kurus ar varu savāca un aizveda uz Černobiļas avārijas seku likvidēšanas darbiem…

 10. Kas saka,ka Latvija slikta dzivosana? Kas mak,tam nak.

 11. Sīcene ne nauda…

 12. Uz priekšu, uz komunisma uzvaru. Lai dzīvo komunisti Lembergs, Brigmanis, čekisti un stukači, viņiem bija labi dzīvot okupācijā, vēl labāk dzīvot pūstošajā kapitālismā. Šīs kategorijas cilvēku kalpo vienādi visiem režīmiem, viņiem nav svarīgs varas režīms, viņiem svarīgi “strādāt”. Lai veicas.

 13. Ja jau ir tik bagāts,tad varētu iet pensijā un ļaut jauniem ,gudriem,varošiem cilvēkiem ieņemt viņa vietu politikā.Domāju,ka viņš, tik “daudz”strādājot ,ir ļoti,ļoti pārguris.

  • Cienijamais vīrs Atbildēt

   Jau gadiem apliecinājis savu uzticību. Tāds ir zelta vērts. Tādam noteikti vēl jāpaliek savā vietā.

Draugiem Facebook Twitter Google+