×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
26. janvāris, 2017
Drukāt

Brigmanis uzskata, ka Grigulei būtu jāizstājas no partijas (9)

Foto-LETAFoto-LETA

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, ZZS pārstāve Ilona Jurševska un Saeimas deputāte Iveta Grigule pirms tikšanās ar Ministru prezidentu, kurā diskutēs par 2014.gada budžetu.

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) vadītājs Augusts Brigmanis uzskata, ka Eiropas Parlamenta deputātei Ivetai Grigulei vajadzētu izstāties no partijas, šovakar ziņo Latvijas Televīzija (LTV).

Pēc Brigmaņa domām, Grigules rīcība neliecina, ka viņai būtu vieta partijā. “Es viņai pats zvanīju un teicu, ka būtu labi, ja viņa pati no partijas izstātos. Tā kā ir tik liela ažiotāža ap šo jautājumu, mūsuprāt, tas būtu loģiskākais iznākums,” LTV sacīja Brigmanis.

Grigule par šo sarunu gan izsakoties citādāk. “Viņš jautāja man, vai es neesmu nogurusi un negribu izstāties, noņemot uzmanību no sevis. Es Brigmaņa kungam teicu, ka neesmu nogurusi,” savu versiju klāsta Grigule.

Brigmanis gan neplāno aicināts partijas valdi lemt par Grigules izslēgšanu, jo par to neesot vienprātības un tas varot graut arī partijas iekšējo vienotību.

Kā ziņots, LZS Rīgas Jaunā nodaļa šodien pieņēma zināšanai Eiropas parlamenta (EP) deputātes Ivetas Grigules (ZZS) skaidrojumu Krievijas propagandas balsojuma lietā, savukārt nekādas sankcijas pret deputāti netika piemērotas.

Iepriekš šis jautājums skatīts LZS valdē, kura Grigulei norādījusi uz nepietiekamu skaidrojumu sniegšanu sabiedrībai par izvēli balsot pret rezolūciju, kurā paredzēta cīņa ar Krievijas propagandu.

LZS valde Grigulei norādīja, ka viņa ir nepietiekami sabiedrībai skaidrojusi savu balsojuma motivācijas un ka labāk skaidrojumu ir sniegt vēlāk nekā nekad. Valdes pārstāvji aicina Griguli savu rīcību skaidrot publiski un politiķe esot apliecināja, ka to darīs.

LZS ir viena no Zaļo un zemnieku savienību veidojošām partijām.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Ja tas, ko saka Grigule par islāma ienākšanu mūsu skolās un sadzīvē, sakarā ar šo balsojumu, tad drīzāk pievienojos Grigulei, nevis Brigmanim. Nu nevajag mūsu skolās mācīt cik labs ir pareizais islāms un cik slikts ir nepareizais, šeit pietiek ar kristietību.
  Skumji ir tikai tas, ka šādu nostāju atbalsta arī Krievija, un tādēļ jau arī šis tracis. Taču katrai lietai būtu jāpieiet ar saprātu, nevis ieraugot Krieviju mesties otrā grāvī.

  • Tu esi tiko no purva izlīdis?Ja nu gribi būt tik “objektīvs”par to ..,tad atrodi Zīles viedokli par to rezolūciju.Tur nekā tāda nav kā melo Grigule cerot uz tādiem auniem kā tu,kurš nepētīs īsto rezolūcijas saturu un jēgu !!

 2. Kapēc tikai uzskata,nevis rosina nobalsot?

 3. Brigmanis jau 2009.gadā paziņoja,ka par progresīvo ienākuma nodokli balsotu ar abām rokām!

 4. Brigmani! Kur atrodās Tavi bērni un mazbērni? Kā viņiem ar latviešu valodu? Kāpēc viņi nedzīvo valstī , kur politiku ietekmē viņu tēvs?

 5. Grigules kā ZZS patiesā seja un Maskavas mīlestība ir tik liela, ka pat Brigmanis nobijies – nu var atklāties arī skats uz Saskaņu un tālāk uz Kremli. Gribētu jau , tikai vel šodien iznāca par skaļu tā Kremļa slavēšana…Un ja Grigule kā vadošā ZZS deputāte pasūta pat savas partijas premjeru 3 x tālāk – tas kurš vada partiju un nosaka kārtību? Tad visiem skaidrs Kučinskis ir ZZS partijas – bandinieks – šestjorka…

 6. Brigmani,kur ņēmāt tādu drosmi?Vai nedabūsiet pa ausīm no Pundura?
  Bet šoreiz jūsu drosmīgais koments ir uzslavas vērts.

Draugiem Facebook Twitter Google+