×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
10. augusts, 2016
Drukāt

Brigmanis: valsts četri stabilitātes balsti nāk no ZZS (14)

Foto-LETAFoto-LETA

Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) kā varas partija strādā bez ārišķībām un ar pragmatisku darbu nodrošina stabilitāti, intervijā aģentūrai LETA apgalvoja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

“Liels pluss valstij, ka nosacīti četri stabilitātes balsti nāk no ZZS – Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Ministru prezidents Māris Kučinskis, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola. Tas ir īpaši svarīgi sarežģītajā ārpolitiskajā situācijā, kad nepieciešams saskaņots darbs un regulāra sadarbība, paužot Latvijas viedokli. Darbs notiek bez ārišķībām, bet dod stabilitātes sajūtu,” akcentēja Brigmanis.

Politiķis skaidroja, ka tiek stiprināta drošības situācija, tostarp caur darbu NATO samitā Varšavā, kas bija kā turpinājums ceļam uz alianses militārā kontingenta izvietošanu Latvijā. “Esam radījuši pārliecību starptautiskajos partneros, ka uz mums var paļauties, un ZZS politiķi pie šī jautājuma strādā līdztekus ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (V). Ļoti atbildīgs un sarežģīts darbs notiek saistībā ar bēgļu atlasi, tāpat jāstrādā pie terorisma draudu mazināšanas,” skaidroja Brigmanis.

Viņš arī norādīja, ka tiek strādāts pie risinājumu rašanas izaicinājumiem Latvijas iekšienē. Risinot problēmu ar pedagogu pārāk zemo atalgojumu ZZS kā premjera partijai bija jābūt cieši iesaistītai šajā procesā un jāstrādā, komunicējot ar pašvaldību pārstāvjiem par internātskolām, kā arī ar mākslas skolu un bērnudārzu pedagogiem, sacīja politiskā spēka parlamenta frakcijas vadītājs.

Tāpat pašlaik notiek sarunas par finansējuma avotu veselības reformas veikšanai. Nepieciešamo līdzekļu atrašanai ZZS jaunu nodokli negrib uzlikt un to nedarīs, sola Brigmanis. Politiskais spēks uzskata, ka vienošanos par finansējuma avotiem var panākt sarunu ceļā starp veselības ministri Andu Čakšu un labklājības ministru Jāni Reiru (V).

Politiķis pauda, ka arī lauksaimniecībā ir ārkārtīgi sarežģīta situācija. “Jūlijā no Briseles atgriezās zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) ar ziņām par desmit miljonu eiro piešķiršanu piensaimniekiem. Ar šo summu nepietiek, bet vismaz šāda nauda ir piešķirta. Tiek meklēti jauni tirgi. Satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS) par sadarbības iespējām runāja vizītes laikā Ķīnā. Jau ilglaicīgi dienaskārtībā esošo jautājumu risināšana notiek soli pa solim, un ir jāturpina strādāt,” skaidroja Brigmanis.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Stabila tautas nabadzība ir nodrošināta …

 2. zeme atveries kā es noticēju

 3. Nez vai šie četri balsti bez nesavtīgas Hūtes un viņa sulaiņa palīdzības spētu noturēt stabilitāti valstī?

 4. Divi no balstiem Kučinskis un Reizniece-Ozola sapinās melos un izgāzās kā tautā saka [KĀ VECA SĒTA} Kauns!

 5. Politisko stabilitāti nevar garantēt četras amatpersonas.
  Latvijai ir 64 vieta pasaulē, Igaunijai – 50 politiskās stabilitātes listē (Pasaules banka).

  Brigmanis min terorisma draudu mazināšanu.
  Paskatīsimies, cik cilvēku gadā aiziet bojā satiksmes negadījumos uz Latvijas ceļiem?
  2015.gadā CSN boja gājušo skaits – 188 cilvēki.

  Salīdzinājumam Parīzes 2015 gadā notikusie terora akti – 130 nogalināto.

  Kādas problēmas ir jārisina Latvijā, lai cilvēki netiktu nogalināti? Vai terorisma draudi?!
  Ko ZZS ir paveikuši, lai mazinātu CSN, kur reāli iet bojā cilvēki?

 6. Brigmanis, Lembergs – augsta līmeņa PSKP funkcionāri
  Kučinskis – Tautas partijas frakcijas vadītājs
  Reizniece- Ozola – Lemberga lakstīgala.

  • Brigmanis arī 43 733 eiro nopelnījis kā atalgojumu par darbu Saeimā un 11 250 eiro par īpašuma izīrēšanu Lielbritānijā- vo vella komunisti nepadodas

  • Ozolas Reiznieces loma ir pakārtota. Patiesībā “balsti” ir Lembergs, Brigmanis, Vējonis Kučinskis.

 7. Stabilitātes bremzes! Šādi velkoties mēs Eiropu nenoķersim, bet pēdējie iedzīvotāji aizlaidīsies no “stabilās” Latvijas. Pat Lembergs sāk runāt par migrantiem. Iebāziet šādu stabilitāti!

 8. Kā stūrakmens bija domāts progresīvais ienākuma nodoklis Atbildēt

  Pirmskara Latvijā viens no šādiem balstiem bija progresīvais ienākuma nodoklis. “Kā sistēmas stūrakmens bija domāts progresīvais ienākuma nodoklis.Fundēto ienākumu stingrākai aplikšanai ieveda reālos nodokļus un kapitāla nodokļus,bet darba algām piešķīra atvieglojumus,apliekot ar nodokli tikai 60% no saņemtās algas.
  Ar 1928.gada 28.jūnija papildinājumiem neapliekamā summa paaugstināta no Ls.1300 līdz Ls.2000.Ienākumi no nodarbošanās ar lauksaimniecību,lopkopību,zvejniecību,zivkopību,putnkopību,biškopību,sakņkopību,dārzkopību un pļavkopību uz laukiem un ienākumi no lauku un pilsētu nekustamās mantas,ja tās izmantošanai ir lauksaimniecības vai tās blakus nozaru raksturs,atsvabināmi no ienākuma nodokļa.”
  Skat.”Latvija desmit gados.Latvijas valsts nodibināšanas un viņas pirmo desmit gadu darbības vēsture”.Jubilejas komitejas izdevums.Rīgā,1928.gada 18.novembris.

 9. Vai Kučinskis arī ir stabilitātes balsts???????

 10. sarkanie baroni rullē

 11. Kāpēc šis zaglis vēl nesēž cietumā?

 12. Tā ir gada anekdote!

Draugiem Facebook Twitter Google+