×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
8. aprīlis, 2017
Drukāt

Brigmanis: partijai jāmeklē jauns priekšsēdētājs (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Zaļo un Zemnieku savienības valdes priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Šodien, 8.aprīlī, Jelgavā notiekošajā Latvijas Zemnieku savienības kongresā cīņa par priekšsēdētāja amatu izpaliek, tomēr pašreizējais partijas vadītājs Augusts Brigmanis aicinājis biedrus jau tagad sākt meklēt viņam pēcteci. Tam esot jābūt “gados jaunam” un tādam, kurš “spēj saturēt un kuplināt partiju, izvirzīt jaunus mērķus”.

Pirms šodienas kongresa Brigmanim jau bija parādījies konkurents – zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, kuru priekšsēdētāja amtam virzīja LZS Vidzemes nodaļas, taču viņš savu kandidatūru atsauca. Kongresā Dūklavs skaidroja, kāpēc pieņēmis šādu lēmumu. Viņa ministra darba kalendārs esot ļoti piepildīts, lai to vēl apvienotu ar partijas vadīšanu. “Tiem, kas cerēja, ka mēs ar Augustu nespēsim sadalīt portfeļus un sašķelsim partiju, – viņiem neveicas,” paziņoja Dūklavs, turpat simboliski draudzīgi sarokojoties ar Brigmani.

Lai gan Dūklavs apgalvoja, ka intriga vairāk bijusi žurnālistu “uzpūsta”, kongresa runās varēja just, ka ir liels nemiers par Kučinska valdības pieteikto nodokļu reformu. No daudziem runātājiem skanēja uzstājīgs mudinājums rūpīgi “pārdomāt lēmumu”.

Runājot par “gados jauno” priekšsēdētāju, noprotams, ka viens no kandidātiem nākotnē varētu būt deputāts Armands Krauze, bet Brigmanis intervijās licis noprast, ka viņš kā savu pēcteci labprāt redzētu pašreizējo satiksmes ministru Uldi Auguli.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Redz, Brigmanis jau norāda, ko viņš vēlētos redzēt partijas priekšnieka amatā. Kā kompartijas laikā:
    vispirms šaurā lokā nolemj un tad taisa teātri ar ievēlēšanu. Viņam vēl galvā vecie laiki un vecā domāšana. LZS vispār jātaisa pamatīga rindu tīrīšana, lai vadītāja amatā nonāktu patiess visas zemniecības pārstāvis, citādi nekas lauku politikā nemainīsies un lauki kļūs vēl tukšāki no cilvēkiem.

  2. Laiks iet prom. Ilgi sēdēts pie valsts varas grožiem! Iznākumā esam tur, kur esam (tauta pašlaik ”izbauda” iepriekšējo, visu gadu garumā, politiski saimniecisko darbību)… valsts uz bankrota robežas … partijai jāmeklē jauns ”priekšsēdētājs” …

  3. Laiks iet prom. Ilgi sēdēts pie valsts varas grožiem! Iznākumā esam tur, kur esam … valsts uz bankrota robežas.

  4. un tas nav DŪKLAVS !

  5. Partijai jau kopš laika gala ir priekšsēdētājs Lembergs, tagad tikai jānomaina izkārtne. Jāmeklē tādu pašu kā Brigmanis – ar “īstās” partijas stāžu. Un lai Dūklavs nekļūst smieklīgs un netaisnojas – viņš būtu dārgi samaksājis, ja neattaptos atsaukt savu kandidatūru!!!! Bija aizmirsis, kas komandē parādi.

  6. Latvijas viens no Brežņeviem kopā ar Lembi.Piesūkušies varai kā blakts Gulaga mocekļos. Vai ne L.A./
    Ne kauna,ne goda,ne sāta.Nez kurš ieteica ZZS Vējonim nekomentēt ASV triecienu Asada bandai?Laikam Lukjanovs tagad dod padomus ,jo ES politiķiem savas domas nebija problēmu izteikt.Vējonim neiedeva špikeri no austrumiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+