×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
28. marts, 2015
Drukāt

Brigmanis: ZZS ir gatava būt par varas partiju (25)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Zemnieku savienības kongress Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) ir gatava būt par varas partiju, 28.martā Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresā sacīja tās priekšsēdētājs un ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Brigmanis arī iezīmēja LZS nostāju pret Krievijas rīcību Ukrainā. Krievija valsts līmenī finansē un atbalsta tādas teroristiskas organizācijas kā Doņeckas un Luganskas tautas republikas, kuras faktiski ir okupējušas daļu Ukrainas teritorijas, norādīja politiķis.

Viņš uzsvēra, ka partija ir stāvējusi pie Latvijas valsts dibināšanas šūpuļa un pašlaik ir nepieciešams skaidri nostāties pret Krievijas agresiju ne tikai vārdos, bet arī darbos. “Karš Ukrainā ir skarba mācību stunda, ka kritiskā brīdī jābūt gataviem sevi aizstāvēt, tādēļ nevaram paļauties tikai uz NATO 5.pantu. Arī pašiem jābūt gataviem reaģēt un aizstāvēt savu valsti,” akcentēja Brigmanis.

Eiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule (LZS) kongresā norādīja, ka LZS un Zaļo un zemnieku savienībai ir iespēja strādāt arī ārpolitikas jomā. Viņa vērsa uzmanību, ka ārpolitika nekad nav bijusi politiskā spēka firmas zīme un tikšanās reizēs ar ārvalstu politiķiem biežāk ir redzami citu partiju politiķi, lai gan LZS biedrs bija izcilais Latvijas pirmā neatkarības perioda ārlietu ministrs Zigfrīds Anna Meierovics.

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (LZS) pauda, ka partijas vadībai vairāk jāuzklausa partijas biedru reģionos viedoklis. Gan Dūklavs, gan labklājības ministrs Uldis Augulis (LZS) savās runās pievērsās pārstāvētās nozares jautājumiem.

Augulis cita starpā norādīja uz valdības jau paveikto sociālā nodrošinājuma jomā, kā arī uz nepieciešamību atbalstīt jauniešus, jo jauniešu bezdarba rādītāji ir satraucoši. Labklājības ministra runai ievelkoties, daļa delegātu nodevās savstarpējām sarunām un ar aplausiem pasteidzināja Auguļa uzstāšanās noslēgumu.

LZS kongresā Brigmanis atkārtoti ievēlēts par partijas priekšsēdētāju. Brigmanis bija vienīgais izvirzītais kandidāts LZS priekšsēdētāja amatam.

Par LZS priekšsēdētāja pirmo vietnieku partijas kongresā tika ievēlēts zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, kurš saņēma 182 delegātu balsis.

Par LZS priekšsēdētāja otro vietnieku ievēlēts Saeimas deputāts Armands Krauze, kurš saņēma 178 balsis.

Brigmanis, pateicoties par atbalstu, norādīja, ka tas uzliek “šausmīgi lielu atbildību”.

Pievienot komentāru

Komentāri (25)

 1. Protams,protams ,ka pildīt Lemberga uzdevumus Augusts ir vienmēr gatavs,jo tā stipendiātam jābūt.Lai būtu SC atbalsts,tad vecais cilvēks sarunā ar krievu korespondentu šļupstēja par labo kaimiņu – Krieviju un bēra savus domu graudus citos,SC un sudrabotai dāmai tīkamā veidā. Latvija,kur šie apmātie kangari tevi dzen?

 2. mulllaashanaas un tuutas Atbildēt

  Ja buutu Igaunijaa ZZS izmestu no Riikigoku parlamentaa ,tapeec ka vaards STAGNAACIJA UN NEKAA NEDARIISHANA UN SKATAAS CIK ATLICIS LIIDZ VALSTS AAREEJAIS PARAADS.

 3. Gatavi pārņemt varu jau ir, bet, ceru, ka vēlētāji to nepieļaus.

 4. Ne tur zaļie, ne zemnieki tajā partijā. Brigmani, un kā ar O.Kalpaka piemiņas vietu???Drīzāk var būt par varas partijas parodiju. Lauki novesti līdz iznīcībai, vēl viņi grib varu. Noziedznieku bars.
  Viena vienīga,tušu salmu kulšana.Runas ļoti garas.Ja mums ,ja man,mums vara mēs izdarīsim.
  Visīstākais PĪĻU DĪĶIS.
  Izskatās, ka LA veic pamatīgu kompartijas sekretāra reklāmu.

 5. Smieklīgi TV bija skatīties kā vecie un rūdītie komunisti, iesvētot karogu, skaita tēvreizi un met krustus….
  Starp citu, bruģa zemnieki, lai apmuļķotu par viņiem balsojošos lumpeņus, pilnīgi bez jebkāda pamatojuma uzmetušies par Ulmaņa partijas mantiniekiem.


  ai,tiem bijušajiem komunistiem nekas nav svēts.

 6. Izskatās, ka LA veic pamatīgu kompartijas sekretāra reklāmu.

 7. Smieklīgi TV bija skatīties kā vecie un rūdītie komunisti, iesvētot karogu, skaita tēvreizi un met krustus….
  Starp citu, bruģa zemnieki, lai apmuļķotu par viņiem balsojošos lumpeņus, pilnīgi bez jebkāda pamatojuma uzmetušies par Ulmaņa partijas mantiniekiem.

 8. Jau pionieros iemācījies šo frāzi – vienmēr gatavs par komunistiko lietu. Apkaunojums Ulmaņa partijas vārdam

 9. ZZS par varas partiju ??? Tad tās ir reālas beigas Latvijai !!! Super kangars Lembergs , komuņagas Brigmanis un Bērziņš , krievnacistu un kremļa partija SC momentāli likvidēs brīvo Latviju un izveidos Krievijas guberņu ! Vai to vēlas tie vēlētāji ,kas vēlē par šiem kangariem un padibenēm ???

 10. Kalpa zēns PEKSISS Atbildēt

  Viena vienīga,tušu salmu kulšana.Runas ļoti garas.Ja mums ,ja man,mums vara mēs izdarīsim.
  Visīstākais PĪĻU DĪĶIS.

 11. Ar skanīgo Latvijas Zemnieku Savienības nosaukumu vien nepietiek! Jābūt arī atbilstošam saturam-tādai pat vēlē’šanu sistēmai un progresīvajiem nodokļiem,tādai pat visu strādājošo un viņu ģimenes locekļu veselības apdrošināšanai-slimokasēm,ar pašu dalībnieku vēlētu valdi un revīzijas komisiju! 75 latu neapliekamais minimums nesasniedz pat Latvijas 1928.gada 166 latu neapliekamo minimumu! Un kad sagidīsim ienākuma nodokļa atcelšanu visai Latvijas lauksaimniecībā un zvejniecībā ražotajai produkcijai?

 12. ZZS ir nodevēji. Atbildēt

  Jūs vienīgi variet būt nodevēju partija.

 13. Vai Maigās varas pasūtījums ZZS???

 14. bijušos komunistus tauta neļaus valdībā.
  ak vai, brigmanis bija pirmais sekretars saldu…. un tagad vel tiek ievelēts??? kadi komunisti tur dzivo saldu.

 15. Jāņonkols no laukiem Atbildēt

  Drīzāk var būt par varas partijas parodiju. Lauki novesti līdz iznīcībai, vēl viņi grib varu. Noziedznieku bars.

 16. Dievs, dod prātu tiem maz izglītotiem cilvēkiem, lai nākošās vēlēšanas nebalso par viņiem.

 17. Balsis gan tā kā nepietiek …

  • tā vien šķiet, ka to balsu viņiem pietiks: ZZS + S + NSL = 21 + 24 + 7 = 52 (!);
   Bērziņš prezidents – varas maiņa – un vienotā Krievija “rullē” (ruļevaja).

 18. Ne tur zaļie, ne zemnieki tajā partijā. Brigmani, un kā ar O.Kalpaka piemiņas vietu???

 19. Vai tad ZZS jau nav varas partija?

Draugiem Facebook Twitter Google+