Horoskopi un mistika
Horoskopi

Brīnišķīga diena, ko veltīt saviem mīļajiem! Horoskopi 9.februārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Šodien daudzi būs apdāvināti ar brīnišķīgu, enerģētisku harizmu un daudziem šķitīs, ka viss ir sasniedzams. Tomēr jāņem vērā – lai iekarotu veiksmi, ir jāveltī arī savas pūles, pieredze un reizēm arī pacietība. Būtiski ir saglabāt spēju būt objektīvam – tad patiešām šodien daudz kas izdosies! Ļoti piemērota diena, lai tiktos ar mīļoto cilvēku, ar draugiem un pavadītu patīkamus brīžus kopā ar ģimeni.

Auns

Pārmērīga emocionalitāte un pat kaprīzas pazīmes kļūs par iemeslu strīdiem ar tuviem cilvēkiem. Neplāno svarīgas sarunas un romantiskas tikšanās. Izvairies no asiem ēdieniem.

Vērsis

Tu vienmēr meklē iespēju būt uzmanības centrā un izrādi iniciatīvu. Bet ir svarīgi būt godīgam – kā starp citiem cilvēkiem, tā arī pašam pret sevi. Jebkuri meli drīzumā atklāsies.

Dvīņi

Nepalaid garām iespēju nodemonstrēt citiem savus talantus un stilu. Šodien tu esi ļoti apburošs, tik ļoti kā vēl nekad. Vakarā vari doties ciemos.

Vēzis

Tava seksuālā enerģija būs augstumos, izmanto šo dienu romantiskām vakariņām ar mīļoto cilvēku un ļaujies viņa kompānijai. Lieliska diena, lai dotos pie friziera.

Lauva

Lieliska diena, lai iepazītos un nodibinātu jaunus kontaktus. Piemērots laiks, lai tiktos ar draugiem. Iespējamas dažādas negaidītas lietas, mazi pārsteigumi un pat dāvanas. Tu būsi ļoti apburošs un gluži vai magnētisks pretējā dzimuma acīs. Izmanto to!

Jaunava

Tu viegli atradīsi izeju pat no ļoti sarežģītām situācijām. Tiecies ar tiem cilvēkiem, ar kuriem attiecībās tev bija problēmas – šodien tu tās viegli atrisināsi.

Svari

Vari uzsākt dažādus projektus, it īpaši tādus, kas nesīs labu peļņu. Ja tu sastapsies savā ceļā ar neparedzētām situācijām, centies tās “apiet”, ne risināt.

Skorpions

Lieliska diena tam, lai parādītu savus talantus, it īpaši radošos. Piemērota diena, lai iepazītos, šie cilvēki tavā dzīvē tuvā nākotnē nospēlēs nozīmīgu lomu. Iespējams, tieši šodien tu satiksi savu mūža mīlestību.

Strēlnieks

Veiksmīgs laiks pašrealizācijai. Ir iespēja saņemt finansiālu atbalstu vai investīcijas. Lieliska diena, lai saņemtu sev noderīgu informāciju.

Mežāzis

Laba diena, lai tiktos ar cilvēkiem, iegūtu informāciju, kā arī dotos ceļojumos. Vari doties arī pie friziera un kosmetologa.

Ūdensvīrs

Lieliska diena, lai atjaunotu kontaktus gan darba, gan privātajā jomā. Pašsajūta un noskaņojums šodien tev būs lieliski!

Zivis

Esi gatavs atkāpties no saviem principiem un ideāliem. Nav vēlams doties tālu prom no mājām, vēlams laiku pavadīt ģimenē. Neizrādi augstprātību!

LA.lv