×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
17. jūlijs, 2016
Drukāt

Brīnumaini: Nicas teroraktā pazudis mazulis atrasts ar soctīklu palīdzību (3)

Foto - FacebookFoto - Facebook

Bastīlijas dienas teroraktā Nicā, kurā kravas automašīnas vadītājs iebrauca svinētāju pūlī, nogalinot 84 cilvēkus, vecāki vispārējā haosā un panikā pazaudēja astoņus mēnešus veco dēliņu, vēsta “mirror.co.uk”.

Tiava Banere izmisumā vērsās pie sociālā tīkla “Facebook” lietotājiem, lūdzot palīdzību viņas astoņus mēnešus vecā dēliņa meklēšanā.

Māte arī publicēja mazuļa foto, rakstot: “Mums pazudis astoņus mēnešus vecs bērns. Mīļie draugi, ja viņu kaut kur redzat vai varbūt viņš ir pie jums, lūdzu, sazinieties ar mani!”

“Facebook” lietotāji ar ierakstu dalījušies vairāk nekā 21 000 reižu.

Palīgā ģimenei steidzās draugi: arī viņi pārpublicēja palīgā saucienu, stāstot par nelaimi un ievietojot mazuļa foto.

Un mazuli patiešām izdevās atrast – viņš bija laimīgi palicis neskarts pats savos ratiņos. Dažas stundas pēc terora akta puisēnu atradusi sieviete, kura savu identitāti atklāt nevēlējās. Bērns jau atdots vecākiem, kas izteikuši sirsnīgu pateicību visiem, kas sniedza ziņas.

14. jūlijā notikušajā terora aktā, kad tunisiešu izcelsmes kravas automašīnas vadītājs apzināti sabrauca cilvēkus Angļu promenādē, gāja bojā 84 un tika ievainoti vairāki desmiti cilvēku. Uzreiz pēc traģēdijas sociālie tīkli pildījās ar lūgumiem palīdzēt atrast tuviniekus.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Lv jau arī uz gājēju pārejas vai vispār pāri ielai bērnu ratiņus stum pirmos un pēc tam patri velkas nopakaļ …
  Kāds policijas virsnieks, kurš tobrīd bija atvaļinājumā, redzot, ka nāk virsū nāves mašīna strauji pagrūda sievu ar meitu malā, bet pats nepaspēja izglābties ..viņu samala zem mašīnas riteņiem …

 2. Tagad gan labāk sāc lūgt likteni, lai Tev nekas tamlīdzīgs negadās 🙂

 3. Treknā pakaļa bija svarīgāka Atbildēt

  Bastīlijas dienas teroraktā Nicā, kurā kravas automašīnas vadītājs iebrauca svinētāju pūlī, nogalinot 84 cilvēkus, vecāki vispārējā haosā un panikā pazaudēja 8 mēnešus veco dēliņu bērnu ratiņos, vēsta “mirror.co.uk”.
  —————————————
  pašas treknā pakaļa bija svarīgāka nekā zīdainis bērna ratiņos …
  Labi, ka atradās labi cilvēki, kas …”atrada” mazo …

Draugiem Facebook Twitter Google+