Mobilā versija
+15.8°C
Milija, Maiga
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
5. augusts, 2016
Drukāt

Brīnumlīdzeklis, kā noņemt burciņu etiķetes (8)

Kadrs no videoKadrs no video

Visi tiekam aicināti domāt par apkārtējo vidi, otrreizējo pārstrādāšanu, atkritumu šķirošanu. Daudzi tajā labprāt piedalās, lietojot vecās tomātu mērces un zaļo zirnīšu burkas, tās izmantojot saviem ogu ievārījumiem un kompotiem, bet vai zini, kā dabūt nost no tās etiķetes?

Saņemot līdzīgu skatītājas vēstuli ar jautājumu par etiķešu noņemšanu no burkām vai pudelēm, raidījums Bez Tabu vispirms padomu meklē internetā. Tur ieteikumi dažādi – samitrināt lupatiņu ar etiķi, censties marķējumu noberzt ar sodas palīdzību, uz burciņas uzpilināt olīveļļu.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Pakarsēt ar fēnu

 2. ar etiķi pamēģināju – sanāca labi, viss notīrījās

 3. Etiķetes būtu jālīmē ar tādu līmi, lai varētu viegli noņemt. Krievu laikā, nebija problēmu. Tas būtu akmentiņš uzņēmēju dārziņā!

 4. Iemērcu burciņas karstā ūdenī ar nedaudz trauku mazg.līdzekļa un atstāju uz kādu stundiņu pēc tam ļoti viegli noņemās etiķetes.Vai arī,ja līme ir ļoti stipra,tad ar terpentīnu vai tīrīto benzīnu,ļoti viegli notīrās tā trakā līme,pēc tam tikai atliek nomazgāt kā mazgā traukus.Burciņas tīras un smukas un nav jācīnās kā Ļeninam ar buržuāziju.

 5. Vislabākais pārbaudītais – eļļa. Nevajag nekādus šķīdinātājus tie tikai visu padara ķepīgāku. Vienkārši – paņem nežēlojot eļļu un kārtīgi paberz ar švammes asāko pusi, pēc tam noskalo siltā ziepjudenī.

 6. Sajaukta putra ar kāpostiem. Visi kaut ko runā, berzē, smērē, stāsta, rīvē, bet tā arī nesapratu, kurš ir tas īstais brīnumlīdzeklis.
  Ne padoms, ne reklāma. Uzražojuši klipu, kur rāda nederīgas metodes. Soda, etiķis, eļļa – pilnīgi liekas darbības un beigās vēl noliek priekšā gan to sodu, gan etiķi, gan eļļu.
  Viss pilnīgi šķērsu.

 7. Ļoti grūti tīrāmāi līmei vaitspirts vai terpentīns

 8. Paņēm asu nazi un nogriez ne pārāk rūpīgi. Pēc tam nomazgā ar kaut kādu šķīdinātāju.

Draugiem Facebook Twitter Google+