Kultūra
Mūzika

“Brīnumskapis” rīko balli Melngalvju namā0

Publicitātes foto

Šī gada nogalē Melngalvju nams un Brīnumskapis piedāvā vēl nebijušu notikumu – krāšņu, atraktīvu un piedzīvojumiem bagātu koncertizrādi visai ģimenei – “Brīnumskapja balli Melngalvju namā”, informē uzņēmuma “Rīgas nami” pārstāve Zane Arāja.

Leģendas par Melngalvju brālību ir dažādas, bet viena no tām vēsta, ka pie Melngalvju brālības dibināšanas klāt bijis šis Kaķīša Laķīša vecradinieks, un ļoti iespējams, ka melnā krāsa brālības un nama nosaukumā ir tieši viņa spilgti melnā kažoka nopelns.

Godājot savu priekšgājēju, Kaķītis Laķītis ir gatavs leģendāro brālību atjaunot, pievienot tai arī māsību, un to visu kopīgi nosvinēt grandiozajā Brīnumskapja ballē.

Šī būs ne vien iespēja jautrā koncertā sastapt gadu gaitā iemīļotos Brīnumskapja tēlus – Kaķīti Laķīti, Malvīni, Kodi un citus –, bet arī izbaudīt īstas balles atmosfēru viskrāšņākajā Rīgas svētku zālē un pirms koncerta doties vēsturiskos piedzīvojumos nama viduslaiku pagrabos.

Tāpat koncerta dalībnieki varēs iestāties atjaunotajā Melngalvju māsībā un brālībā, personīgi saņemot īpašu Kaķīša Laķīša parakstītu apliecinājumu viņa svētku rezidencē – Melngalvju nama prezidentu kabinetos.

Pasākuma laikā bērni un viņu vecāki kļūs par pilntiesīgiem koncertizrādes dalībniekiem, aktīvi iesaistoties un līdzdarbojoties jautrajās aktivitātēs.

Koncerti notiks:

  • 27. decembrī plkst. 18
  • 28. decembrī plkst.15
  • 29. decembrī plkst. 11
  • 30. decembrī plkst.11

LA.lv