×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
29. augusts, 2017
Drukāt

Brisele grib aizliegt Baltijas jūrā zvejot zušus (3)

LETALETA

Eiropas Komisija (EK) ierosinājusi 2018.gadā noteikt bezprecedenta zušu zvejas aizliegumu Baltijas jūrā Eiropas Savienības (ES) ūdeņos.

Ja ES dalībvalstis apstiprinās priekšlikumu, aizliegums attieksies uz komerciālo un rekreācijas zveju, bet zuši, kas būs noķerti nejauši, uzreiz būs jāatlaiž vaļā.

Aizliegumu nepieciešams ieviest, ņemot vērā “satraucošās zinātniskās liecības un nepieredzēti zemās [Eiropas zušu] rezerves”, teikts EK paziņojumā.

ES arī ierosinājusi par 54% samazināt nozvejas kvotas rietumu daļas reņģēm, kas pamatā tiek zvejotas Vācijā, bet Botnijas līcī nozvejas kvotas reņģēm samazināt par 50%.

ES valstīm lēmums par priekšlikumu jāpieņem oktobrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. te jau viens kungs bļaustījās par reņģēdajiem- Latviešiem, Briselē kungi to ir sadzirdējuši – nēdīs tie Latvieši reņģes, jo viņi jau visu laiku brīnijās no kā tie Latvieši iztiek. Viens kungs atkal kaut ko muldēja par pingvīniem, tad kad Latvieši sāka mazlietiņ dumpoties, tāds smalks mājiens par Antarktidu. Tiek izvests liels genocīds pret Latviešiem. Tā nav Latviešu valdība, tie atkal, kā krievu laikos, ir uzpirktie kolobracionisti.

  2. Piekrastes zveijnieks Atbildēt

    Atlaist atpakaļ viņi jocīgi. Tā tak gardākā zive. Nēğu zveju aizliegt bet ne zušu.

  3. tur citas prioritātes: Atbildēt

    gliemeži un vardes…

Draugiem Facebook Twitter Google+