×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Rozālija, Roze
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
5. septembris, 2017
Drukāt

Britānija iestāsies par Baltijas aizsardzību arī pēc breksita (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Britānijas ārlietu ministrs Boriss Džonsons

Britānijas ārlietu ministrs Boriss Džonsons pirms tikšanās vakar Londonā ar Baltijas un ziemeļvalstu ārlietu ministriem paziņojis, ka arī pēc izstāšanās no Eiropas Savienības Britānija turpinās iestāties par ziemeļvalstu un Baltijas valstu drošību un aizsardzību.

Džonsons norādīja, ka pasaulē, kas kļūst arvien sarežģītāka, Britānija sniedz drošības sajūtu tās draugiem, īpaši tiem, kas Eiropas ziemeļos un Baltijas reģionā sastopas ar nepārtrauktu Krievijas antagonismu. “Mūsu karavīru izvietošana Igaunijā apliecina, ka Britānija vienmēr atbalstīs savus sabiedrotos, tiem sastopoties ar agresiju no ārienes, un dod vēsti, ka NATO nodrošinātā un uzturētā vienotība nekad netiks sagrauta. Britānija vēlas drošu un pasargātu pasauli, un, izstājoties no ES, mēs turpināsim aizstāvēt un veicināt mūsu kopīgās intereses, stājoties pretī jebkādiem izaicinājumiem, ar ko mēs kopīgi sastopamies,” sacīja Džonsons.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Viens Likums un viena Taisnība VISIEM! Atbildēt

  > lv–vīzes administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =========

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C_E_N_Z_Ū_R_A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+