×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
31. janvāris, 2012
Drukāt

Britānijā nogalinātā Alisa bijusi parādā narkotirgoņiem

Britānijā nogalinātā Latvijas valstspiederīgā Alisa Dmitrijeva lietojusi narkotikas un bijusi parādā ievērojamas naudas summas narkotiku tirgotājiem, laikrakstam “Daily Mail” pavēstīja meitenes draugi.

 

Avīze publicējusi apjomīgu rakstu saistībā ar 17 gadus vecās Alisas nāvi, apmeklējot Visbīču, kur viņa dzīvoja kopā ar tēvu, vecmāmiņu un māsu, kā arī paviesojoties Rīgā un iztaujājot meitenes agrākos draugus. “Alisas dzīves beigas bija traģiskas, un viņas nāve paver šausminošu skatu uz daudz plašāku problēmu – austrumeiropiešu narkotiku un noziedzības grupējumiem, kas tiek dēvēti par “Baltijas mafiju” un kurā viņa bija ierauta,” raksta “Daily Mail”. Kā avīzei stāstīja meitenes draugi un apstiprināja viņas māte, pēdējā laikā Alisa lietojusi narkotikas, tāpēc nemitīgi saviem ģimenes locekļiem prasījusi naudu un pārdevusi visu, kas viņai piederēja, tostarp velosipēdu par desmit mārciņām (8,5 lati). Alisa Britānijā ieradās kopā ar ģimeni 2009. gada nogalē. Sākotnēji strādāt uz Britāniju aizbraukusi Alisas māte Anžela, bet gadu vēlāk pārējā ģimene – vīrs Oļegs un abas meitas Alisa un Viktorija, kurām tolaik bija attiecīgi 15 un astoņi gadi.

 

Kā stāstīja Anžela, atšķirtība radījusi plaisu ģimenē un tā izirusi. Pērn attiecības starp Anželu un meitu pasliktinājušās, un Alisa vairāk dzīvojusi pie tēva un vecmāmiņas.

 

Tobrīd Alisa acīmredzot jau bija ierauta narkotiku atkarības un parādu virpulī, raksta “Daily Mail”. Kā laikrakstam stāstīja meitenes draugi, narkotikas Alisai pārdevis kāds lietuvietis, vārdā Daiņuks. Meitene pie viņa braukusi ar vilcienu uz Londonu, kā arī Daiņuks braukājis pa Visbīčas ielām savā sarkanajā divdurvju sporta automašīnā, pārdodot narkotikas pilsētas austrumeiropiešu pusaudžiem. “Viņa Daiņukam bija parādā daudz naudas,” laikrakstam pavēstīja kāds Alisas draugs. “Viņas parādi par narkotikām strauji pieauga un brīdī, kad viņa 31. augustā pazuda, bija sasnieguši 15 000 mārciņu.”

“Ja kāds ziņos, viņam var draudēt atriebība, tādēļ daudzi Alisas draugi izvairās no policistiem,” sacīja kāds no meitenes draugiem, kas atteicās izpaust savu vārdu.

“Kādas šausmīgas beigas pusaudzei, kas cerēja uz gaišu nākotni jaunā valstī, bet kuras dzīve ir kļuvusi par simbolu tam, cik ļoti austrum
eiropiešu migrācija izmainījusi tādu Britānijas pilsētu kā Visbīča, dzīvi,” raksta “Daily Mail”.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+