×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
8. aprīlis, 2015
Drukāt

Britānijā par latvietes izvarošanu notiesāts nigēriešu imigrants

Foto - Ekrānšāviņš no www.edinburghnews.scotsman.comFoto - Ekrānšāviņš no www.edinburghnews.scotsman.com

Britānijā par latvietes izvarošanu notiesāts nigēriešu imigrants, kuram piespriests piecu gadu cietumsods.

26 gadus vecais Maiks Oka tiesā noliedza savu vainu apsūdzībās sievietes izvarošanā, taču zvērinātie viņu atzina par vainīgu. Uzbrukums notika pagājušā gada jūlijā kādā mājoklī Edinburgā, kur Latvijas pilsone kopā ar draugiem nakšņojusi pēc ballītes. Naktī Oka negaidīti ienācis istabā, kurā gulēja latviete, vardarbīgi viņu izģērbis un izvarojis. Jautāta, vai iepriekš ballītes laikā starp viņiem bijušas kādas romantiskas izpausmes, latviete tiesā norādīja, ka viņi vakara gaitā pat nav ne reizi sarunājušies.

Edinburgas policisti, kas redzēja sievieti pēc izvarošanas, tiesā liecināja, ka uzbrukums bijis tik vardarbīgas, ka latvietei pēc tam bijis grūtības pārvietoties.

Lietas izmeklētājs, detektīvs Alvins Bells tiesā pauda atzinību upures drosmei. “Es vēlētos norādīt uz upures drosmi visas izmeklēšanas laikā. Šis bija īpaši vardarbīgs incidents, un Oka atteicās atzīt savu vainu un veica daudz darbības, lai apslēptu savu noziegumu,” sacīja Bells.

Tiesa Oki atzina par vainīgu izvarošanā, kā arī izmeklēšanas traucēšanā. Izvarotājam piespriests piecu gadu cietumsodu, kā arī viņš iekļauts Britānijas seksuālo varmāku reģistrā. Oka Britānijā ieradies ar tūrista vīzu un pēc soda izciešanas tiks deportēts uz dzimto Nigēriju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+