Foto – AFP/LETA

Britānijā sāk tirgot pirmos princeses Šarlotes suvenīrus 0

Britānijā sākusies princeses Šarlotes piedzimšanai par godu izdoto suvenīru tirgošana.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns
Lasīt citas ziņas

Ģimenes uzņēmums “Prince William Pottery” no Liverpūles uzreiz pēc princeses nākšanas pasaulē sāka apdrukāt krūzītes. “Par piemiņu no princeses Šarlotes piedzimšanas,” teikts uz krūzēm ar Britānijas prinča Viljama un viņa sievas Ketrinas attēlu. Izmantots tāds pats dizains kā pirms nepilniem diviem gadiem, kad pasaulē nāca pāra pirmdzimtais princis Džordžs. Krūzes otrā pusē ir norādīts Kembridžas princeses Šarlotes dzimšanas datums – 2015. gada 2. maijs.

Tikmēr keramiķe Emma Bridžvotera laidusi klajā krēmkrāsas krūzes ar uzrakstiem “It’s a princess” (“Pasaulē nākusi princese”) un “Hooray for Charlotte” (“Urā Šarlotei”). Tās rotātas ar sārtām sirdīm un kroņiem. Bridžvoteras darbnīcā plānots ik dienas izgatavot 800 krūzes.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lielākais suvenīru pieplūdums Britānijas veikalos gaidāms maija vidū, kad tur tiks nogādātas Āzijas ražotāju preces. Populārāko suvenīru vidū parasti ir mazuļu mantas, tējkannas un monētas.

Mazumtirdzniecības izpētes centrs lēš, ka Britānijā par princeses Šarlotes dzimšanai veltītiem suvenīriem tikšot iztērēti apmēram 80 miljoni sterliņu mārciņu (108 miljoni eiro).

Britānijas karaliene Elizabete II savu mazmazmeitu pirmoreiz apciemoja otrdien Kensingtonas pilī, kur mitinās princis Viljams ar ģimeni. Princeses pilnais vārds ir Šarlote Elizabete Diāna. Vidējie vārdi doti par godu pašreizējai Britānijas karalienei Elizabetei II, kā arī prinča Viljama mātei Diānai, kura 1997. gadā gāja bojā autoavārijā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.