×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
19. jūlijs, 2012
Drukāt

Britānijas premjers Afganistānā apciemo Igaunijas karavīrus

Foto - AFPFoto - AFP

Britānijas premjerministrs Deivids Kemerons apciemojis Afganistānā dienošo Igaunijas karavīru vienību, pateicoties viņiem par lielisko darbu, ziņo Igaunijas raidkorporācija ERR.

“Igaunijas karavīri ir drosmīgi un profesionāli, paldies par lielisko sadarbību,” sacīja Kemerons. Britu premjerministrs militārajā bāzē “Camp Bastion” arī tikās ar Igaunijas valdības vadītāju Andrusu Ansipu, kas arī viesojas Afganistānā. Abi premjeri apstiprināja, ka Igaunijai un Britānijai ir ļoti laba sadarbība kā NATO partnerēm un kopīgajā militārajā operācijā Afganistānā.

Salīdzinot ar 2006. gadu, kad Kemerons un Ansips viesojās Afganistānā, situācija valstī ir ievērojami uzlabojusies – Afganistānas armija un policija ir kļuvusi spēcīgāka un vietējie iedzīvotāji likumsargiem uzticas, norādīja premjeri. Tas rada cerības, ka līdz 2014. gada beigām Afganistāna būs pietiekoši stabila un mierīga valsts, lai NATO varētu beigt savu militāro operāciju. Pēc tikšanās Kemerons un Ansips kopā ar karavīriem militārajā bāzē “Camp Bastion” ieturēja vakariņas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+