Pasaulē
Eiropa

Briti atkal tiks pie vistām: KFC atrisinājis piegāžu problēmu0

Foto: Wikimedia Commons

ASV ātrās ēdināšanas tīkls “Kentucky Fried Chicken” (KFC) Lielbritānijā atgriezies pie iepriekšējā piegāžu nodrošinātāja, ņemot vērā februāra beigās piedzīvotās vistu piegāžu problēmas, kuru dēļ uzņēmumam valstī uz laiku nācās slēgt lielāko daļu restorānu.

KFC ceturtdien paziņoja, ka “Bidvest Logistics” veiks piegādes 350 jeb vairāk nekā trešdaļai restorānu Lielbritānijā, taču sadarbība ar jaunajiem partneriem DHL un “Quick Service Logistics” arī tiks turpināta.

Uzņēmuma preses pārstāvis norādīja, ka aptuveni 3% no 900 Lielbritānijas KFC restorānu joprojām ir slēgti, bet piegādātāji turpina saskarties ar problēmām, lai atvērtajiem restorāniem nodrošinātu tādu produktu kā salātu un dzērienu piegādes.

Jau ziņots, ka pirms trīs nedēļām KFC Lielbritānijā nācās slēgt gandrīz divas trešdaļas restorānu, jo kompānija bija saskārusies ar problēmām, vistu piegādē sākot izmantot tīkla DHL pakalpojumus.

KFC novembrī reorganizēja savu piegādes tīklu Lielbritānijā, pārtraucot partnerattiecības ar piegādes uzņēmumu “Bidvest” un noslēdzot trīspusēju partnerību ar DHL un iepriekšējo partneri “Quick Service Logistics”, kas veicis piegādes KFC Eiropā kopš 2011.gada.

LA.lv