×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
4. septembris, 2012
Drukāt

Briti pārpirkšot «Snoras» meitas

Foto - LETAFoto - LETA

Mazpazīstama Lielbritānijas banka “Omada Capital”, visticamāk, kļūs par bankrotējušajai Lietuvas bankai “Snoras” piederošās finanšu grupas “Finasta” un “Snoro lizingas” jauno īpašnieci, vakar vēstīja ziņu portāls “eversus.lt”, atsaucoties uz neoficiāliem avotiem.


 

Portāls norāda, ka šonedēļ “Snoras” kreditoru komitejai ir jāpaziņo investors, kas iesniedzis augstākās cenas piedāvājumu “Finasta” un “Snoro lizingas” iegādei, un sagaidāms, ka šis investors būs “Omada Capital”, kurš šajā darījumā pārstāv ārvalstu investoru konsorciju.

Pēdējā laikā tirgos izplatījušās baumas, ka konsorcijs, kuru pārstāv “Omada Capital”, patiesībā ir saistīts ar “Snoras” bijušajiem īpašniekiem Vladimiru Antonovu un Raimondu Baranausku, kuri pašlaik dzīvo Londonā.

“Omada Capital” sevi raksturo kā Eiropas tirdzniecības banku, kas specializējas specifiskās nišas investīcijās, aktīvu pārvaldē un strukturētos investīciju pakalpojumos. Bankai ir divi partneri ‒ Šahrams Šoraka un Pīters Helmans, kuri strādājuši Eiropas un ASV investīciju bankās.

“Snoras” kreditoru komitejas priekšsēdētāja Aurēlija Mažintiene pagājušā mēneša beigās sacīja, ka “Finasta” un “Snoro lizingas” tiks pārdoti vienam kopējam investoram. Sīkākas nianses par investoru vai pārdošanas cenu netiks atklātas, kamēr darījumu nebūs apstiprinājusi Lietuvas Banka un ar investoru nebūs parakstīts līgums, viņa norādīja.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+