×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
19. augusts, 2016
Drukāt

Britiem Rio savdabīgs rekords – startē māsas un brāļi no sešām ģimenēm

Alistērs un Džonatans Braunliji ar zelta un sudraba medaļām. Foto - Reuters/LETAAlistērs un Džonatans Braunliji ar zelta un sudraba medaļām. Foto - Reuters/LETA

Lielbritānijas komandā Riodežaneiro olimpiādē startē brāļi un māsas no sešām ģimenēm – tas ir lielākais jebkad reģistrētais skaits -, kā arī divi precēti pāri, vēsta “mirror.co.uk”.

Brāļi Džonijs un Alistērs Braunliji bija konkurenti triatlonā, kur ieguva zelta un sudraba medaļu. Māsas Bekija un Elija Daunijas sacenšas vingrošanā, bet brāļi Dereks un Kalums Hokinsi – maratonā.

Uz Rio ir atbraukuši arī slavenie brāļi Džeimijs un Endijs Mareji, kas startēs vīriešu tenisa dubultspēlē.

Turklāt Lielbritānijas komandas sastāvā ir jāšanas zvaigznes Džons un Maikls Vaiteikeri un airētāji Ričards un Pīters Čeimbersi.

Līdztekus viņiem uz Rio ir atbraukuši vīrs un sieva – Kriss un Gabija Adkoki, kas cīnīsies jauktajā dubultspēlē badmintonā, savukārt Lielbritānijas sieviešu hokeja komandas pārstāves Keita un Helēna Ričardsone-Volša kļūs par pirmo precēto homoseksuālo pāri, kas jebkad startējis olimpiādē.

“Brāļu vai māsu starpā bieži vien valda spēcīgs sacensības gars un tas viņus stimulē panākumiem sportā. Ja jūs mazotnē esat kopā rotaļājušies dārzā, tas nozīmē, ka jūs arī esat attīstījušies kopā. Varbūt tam ir ģenētisks iemesls – tas būtu zinātniski jāpēta!” komentēja Lielbritānijas olimpiskās komandas pārstāve Emma Kenedija.

Savukārt Lielbritānijas olimpiskās misijas šefs Marks Inglends pastāstīja, ka brāļi un māsas ienes olimpiskajā ciematā ģimenisku atmosfēru.

“Ģimeņu locekļi arī palīdz ar padomu citiem, jaunākiem komandas dalībniekiem. Pieredzējušākie olimpieši ir piemērs debitantiem,” teica Inglends.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+