×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
18. oktobris, 2012
Drukāt

Britu ciemata iedzīvotāji ar “YouTube” videosludinājumu meklē mācītāju

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Lielbritānijas ciemata iedzīvotāji vietnē “YouTube” ievietojuši pašu izveidotu mazliet neveiklu videoierakstu, meklējot mācītāju savai draudzei.

Svētā Andreja baznīcas un Svētās Marijas baznīcas draudze Eseksā uz dievkalpojumiem, kāzām, kristībām un bērēm pašlaik “aizņemas” pensionētus garīdzniekus un mācītājus no kaimiņu draudzēm.

Draudzei vairs nav mācītāja kopš 2011.gada jūnija, kad to līdzšinējais draudzes gans devās pensijā.

Meklējot dažādus veidus jauna mācītāja atrašanai, draudzes pārstāvji uzņēmuši videoierakstu sludinājumu, pastāstot par savu ciematu, baznīcām un iedzīvotājiem, tādā veidā cerot ieinteresēt potenciālo mācītāju.

Sludinājuma galvenais varonis ir kāds pavecāks kungs, taču aktīvu līdzdalību kadros ņem arī pati īsfilmas režisore, strostējot savu aktieri par jociņiem, ka kapsēta ir “ciemata pats nāvīgākais centrs”.

Sludinājuma galīgajā variantā iekļuvuši arī virkne neizdevušos kadru, kā galvenā aktiera aizķeršanās aiz kapakmeņa un fonā klīstošs dārznieks.

{source}
<iframe width=”700″ height=”394″ src=”http://www.youtube.com/embed/ueqwdtVyU_c” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+