×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
22. februāris, 2017
Drukāt

Britu eksministrs: Krievija iejaukusies Lielbritānijas vēlēšanās (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Tam, ka Krievija tiešā veidā iejaukusies Lielbritānijas vēlēšanās, ir skaidras liecības, Lielbritānijas parlamentā paziņojis bijušais Eiropas lietu valsts ministrs Kriss Braients.

Nule kā kļuvis zināms, ka britu politiskās partijas vērsušās pēc palīdzības pie drošības struktūrām pēc kiberuzbrukumiem 2015.gada Lielbritānijas parlamenta vēlēšanu gaitā.

“Tagad ir skaidras liecības par tiešu kaitējošu Krievijas iejaukšanos vēlēšanās Francijā, Vācijā, ASV un, es teiktu, arī šajā valstī,” sacīja leiboristu politiķis.

“Daudzi uzskata, ka daži no visaugstākā līmeņa lēmumiem, kas skar drošību Apvienotajā Karalistē, Vācijā, Francijā un ASV, tagad ir pakļauti briesmām Krievijas iefiltrēšanās dēļ,” viņš piebilda.

Braients, kurš valsts ministra amatu ieņēma 2009. un 2010.gadā, arī kritizēja pēdējo gadu Lielbritānijas un ASV politiku pret Krieviju.

“Kā es to saskatu personīgi, [bijušais Lielbritānijas premjerministrs] Deivids Kamerons un [bijušais ASV] prezidents [Baraks] Obama bija ļoti negribīgi pret stingras rokas parādīšanu Krievijai, jo viņi uzskatīja, ka pārstartēšanas poga, kas bija Obamas uzskats, vienā vai otrā veidā ļaus panākt lielu piekāpšanos no [Krievijas prezidenta Vladimira] Putina,” norādīja Braients.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. viens – ja arī bija kāda maza kas neko neizšķīra , tad salīdzinot ar to kā te rietumi jaucas – paši , ar sazin kam piederošu presi , ar organizācijām , sorosieši , obamas , ES slavējot vienotības , utt . salīdzinot 1 pret 100 , bet te tas saucas demokrātisks process , preses brīvība , NVO , draudzīgas valstis . Lielbritānija ar savu Amnesty International , BBC , utt vispār varētu aizvērties uz gadiem divdesmit

  2. Ja kādam piesitīsies caureja bez variantiem būs vainīgs FSB, cik var murgot, vai tad tiešām savam stulbumam un neveiksminieka imidžam vienmēr vainīga Krievija, kļūst banāli.

Draugiem Facebook Twitter Google+