×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
4. janvāris, 2012
Drukāt

Britu karaļpāra īpašumā atrastais līķis varēt būt Latvijas valstspiederīgā

Foto - LETAFoto - LETA

Lielbritānijas karalienes Elizabetes II lauku īpašumā Sendringhemā Jaungada dienā atrasts kādas jaunas sievietes līķis, kas varētu būt vasarā pazudusī Latvijas valstspiederīgā Alisa Dmitrijeva, paziņojusi Lielbritānijas policija.

Mirstīgās atliekas mežā Sendrinhemas lauku īpašumā Jaungada dienā atrada kāds cilvēks, kas pastaigājās ar suni.

Pēc sākotnējā novērtējuma, mirstīgās atliekas tur atradušās vairākus mēnešus, un izmeklētājiem ir aizdomas, ka mirušais cilvēks varētu būt Dmitrijeva.

17 gadus vecā Alisa Dmitrijeva pēdējo reizi redzēta 31.augustā neilgi pēc pusnakts Visbīčas pilsētā. Dmitrijevas ģimene policijā par meitenes pazušanu ziņoja 6.septembrī.

Visbīča atrodas aptuveni 16 kilometru attālumā no karaļpāra Sendringhemas īpašuma.

Īpašumā atrastā cilvēka nāves apstākļi pagaidām nav skaidri, tomēr Norfolkas policija norāda, ka ir “maz ticams”, ka jaunā sieviete mirusi dabiskā nāvē.

“Patologanatoms uzskata, ka ir maz ticams, ka nāve iestājusies dabiski. Nav nekādi pierādījumi par nejaušu ievainojumu un šaujamieroču vai auksto ieroču radītiem ievainojumiem,” sacīja Norfolkas policijas galvenais inspektors Džess Frajs, lietu raksturojot kā lielu izaicinājumu.

“Līķis šeit atradies kādu laiku. Tā ir sieviete, un apstākļi liecina, ka viņa, visdrīzāk, ir slepkavības upuris,” piebilda Frajs.

Britu policija sākusi kriminālizmeklēšanu par iespējamu slepkavību.

“Mēs izmantosim pirkstu nospiedumus un DNS analīzes, lai identificētu upuri,” sacīja Frajs.

Inspektors skaidroja, ka policija pārbauda ziņojumus par pazudušām personām, no kurām viena ir 31.augustā pazudusī Latvijā dzimusī pusaudze Alisa Dmitrijeva.

8000 hektāru lielajā Sendringhemas lauku īpašumā mēdz uzturēties britu karaliene Elizabete II ar vīru, Edinburgas hercogu, kā arī princis Edvards ar ģimeni.

Pašlaik Sendringhemas īpašumā uzturas karalienes vīrs Edinburgas hercogs, kurš atlabst pēc Ziemassvētkos pārciestajām sirdsdarbības problēmām.

Bakingemas pils žurnālistiem paziņojusi, ka nekomentēs līķa atrašanu īpašumā, norādot, ka tā ir Norfolkas policijas lieta.

Mirstīgo atlieku atrašana britu karaļnama īpašumā izpelnījusies milzīgu publicitāti britu medijos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+