×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
30. maijs, 2017
Drukāt

Lielbritānija: ES prasības savu pilsoņu lietā ir “smieklīgi augstas” (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropas Savienības (ES) prasības par savu pilsoņu aizsardzību Lielbritānijā ir “smieklīgi augstas” un būs pirmais temats “Breksita” sarunās pēc jūnijā gaidāmajām britu parlamenta vēlēšanām, otrdien paziņoja Lielbritānijas “Breksita” ministrs Deivids Deiviss.

ES amatpersonas “pieturas pie stingrās taktikas, un kādam būtu jāzina, kā tikt ar viņiem galā”, radiostacijai LBC atzina ministrs. “Prasības, ko viņi izvirza attiecībā uz ES pilsoņiem, ir smieklīgi augstas.”

ES pieprasīs, lai tās augstākajai tiesai būtu pilnvaras noteikt savu pilsoņu tiesības Lielbritānijā pēc “Breksita”, teikts darba dokumentā, kas atklātībā nonāca aizvadītajā nedēļā.

“Mēs Eiropas pilsoņiem šeit dosim ļoti dāsnas tiesības,” sacīja Deiviss. “Mēs negrasāmies būt nevajadzīgi nikni šajā jautājumā. Mēs tam pievērsīsimies jau pašās pirmajās sarunās.”

Valdošo konservatīvo pārsvaram pār opozīcijas leiboristiem turpinot sarukt, toriji cenšas debašu fokusu novirzīt atpakaļ uz “Breksitu”, lai no jauna stiprinātu atbalstu savai kampaņai.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. ES man sāk atdarināt Krieviju, kura arī visur bāžas ar savu “krievu pasauli”. Ne krievi, ne eiro pilsoņi nav nekāda īpaša suga vai šķira, kas būtu īpaši jāaizstāv. Ja jau esi izvēlējies citu valsti dzīvesvietai, tad arī proties ievērot un cienīt šīs valsts likumus, noteikumus un tur pastāvošo lietu kārtību. Tā ka nevajag te radīt jaunus mītus, Briseles aizvainotie ierēdņi!

  2. impērijas apetīte Atbildēt

    EuroPSRS cenšas uztiept savus nabadzībā novestos…
    Latu aprija.
    Latvijas zelta tonnas aizgāja “melnajā caurumā”…

Draugiem Facebook Twitter Google+