Eiropa

Britu parlamenta spīkera vietnieks apsūdzēts vīrieša izvarošanā 0

Foto-www.news.com.au

Policija aizturējusi Lielbritānijas parlamenta apakšpalātas spīkera vietnieku Naidželu Evansu, kurš apsūdzēts viena vīrieša izvarošanā un seksuālā uzbrukumā vēl vienam vīrietim, vēsta britu mediji.

55 gadus vecais Evanss, kurš parlamentā pārstāv premjerministra Deivida Kemerona Konservatīvo partiju, policijā nopratināts un atbrīvots pret drošības naudu.

Pēc policijas sacītā, seksuālā varmācība notikusi Pendltonas ciematā, kur Evanss dzīvo, laika posmā no 2009.gada jūlija līdz 2013.gada martam.

Evanss svētdien, 5.maijā, kategoriski noliedza savu vainu apsūdzībās, norādot, ka viņš iepriekš abus vīriešus uzskatījis par draugiem.

“Vakar mani nopratināja policijā attiecībā uz divām sūdzībām, no kurām viena attiecas uz četrus gadus seniem notikumiem. Tās iesnieguši divi cilvēki, kas viens otru labi pazīst un kurus es līdz vakardienai uzskatīju par saviem draugiem,” žurnālistiem pie savām mājām paziņoja deputāts.

“Apsūdzības ir pilnīgi nepatiesas, un es nesaprotu, kāpēc tādas ir izteiktas, īpaši tādēļ, ka vēl pagājušā nedēļā es kontaktējos ar vienu no viņiem,” sacīja Evanss.

Viņa advokāts pavēstīja, ka Evanss neplāno atkāpties no saviem amatiem parlamentā. Evanss 2010.gadā atklāja sabiedrībai savu homoseksuālo orientāciju, pavēstot, ka viņš ir noguris no meliem. Viņš ir populārs politiķis un cienīts citu likumdevēju vidū.

LA.lv