Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
14. septembris, 2016
Drukāt

Britu policija bēguļojoša latvieša meklēšanā iesaista sabiedrību, taču brīdina netuvoties viņam

Britu policijas fotoBritu policijas foto

Britu policija lūgusi sabiedrības palīdzību 37 gadus vecā latvieša Bruno Gluzdas meklēšanā, vienlaikus aicinot cilvēkus viņam netuvoties, bet uzreiz ziņot policijai.

Britu likumsargi norāda, ka meklētais vīrietis var uzdoties arī par Jāni Banderu.

Meklētā vīrieša pazīmes: vidējas līdz smagas miesas būves, īsiem, tumšiem matiem, izteiktu zodu. Dažkārt viņš nēsā bārdu. Angliski viņš runā ar milzīgu akcentu.

Policija izplatījusi lūgumu ziņot likumsargiem pa tālruņiem 999 vai 5216034244 par iespējamo vīrieša atrašanās vietu, taču nemēgināt tuvoties vai aizturēt viņu saviem spēkiem.

Vīrietis tiek meklēts saistībā ar neierašanos uz tiesu 1. jūlijā, kurā tiek skatīta viņa lieta par izraidīšanu no Lielbritānijas.

Policija izdevusi Eiropas aresta orderi vīrieša apcietināšanai.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+