×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
2. marts, 2015
Drukāt

Britu policija par dzeršanu uz ielas aiztur Latvijas policijas meklētu slepkavu (3)

policijas_auto_bakugunis1

Lielbritānijas policija par alkohola lietošanu sabiedriskā vietā aizturējusi Latvijas valstspiederīgo, kas izrādījusies Latvijas policijas meklēta slepkava, vēsta “Daily Mirror”.

30 gadus vecā Tatjana Kurlankova 3.februārī Glāzgovā sodīta par alkohola lietošanu sabiedriskā vietā.

Likumsargiem ievadot viņas lietu datorsistēmā, atklājies, ka Kurlankovu Latvija izsludinājusi starptautiskā meklēšanā par probācijas noteikumu pārkāpšanu.

Kurlankovai 2006.gadā piespriests desmit gadu cietumsods par līdzdalību brutālā pensionāres slepkavībā un vairākās laupīšanās.

Kurlankova notiesāta par līdzdalību 2004.gadā notikušā 85 gadus vecas sievietes brutālā slepkavībā. Noziedznieki teju diennakti spīdzinājuši pensionāri, nolaupot viņai aptuveni 1000 eiro lielos mūža ietaupījumus un četras ievārījuma burciņas. Kurlankova arī pastrādājusi vairākas laupīšanas Daugavpilī.

Sieviete 2013.gadā pirms termiņa atbrīvota no ieslodzījuma, taču saskaņā ar probācijas noteikumiem viņa nedrīkstēja pamest valsti. Taču viņa vismaz 18 mēnešus dzīvo Skotijā.

Lielbritānijas policija aizturēja Kurlankovu 13.februārī un pagājušajā nedēļā Lielbritānijas tiesā uzsākts process par viņas izdošanu Latvijai.

Latvijā viņu sagaida 16 mēnešu cietumsods par probācijas noteikumu pārkāpšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kā par šādu noziegumu var izlaist pirms termiņa?! Robežsargi tiešām strādā zem katras kritikas.

  2. vai tad robežsardze nekontrolē kurš tur izbrauc un kurš iebrauc??? var izbraukt un iebraukt kas girb! wnk psc! kā tad tā automātika strādā!

  3. .. tikai cietumā un spīdzināt tāpat kā viņa to darija ar sirmo pensionāri.Vai mirušajai,nomocītajai sievietei nav radu,kuri varētu ,,parunāt” ar šo slepkavu.

Draugiem Facebook Twitter Google+