Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. janvāris, 2015
Drukāt

Britu televīzijas personība Stīvens Frajs gatavojas precībām (1)

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu televīzijas personība Stīvens Frajs otrdien paziņoja, ka esot “ļoti, ļoti laimīgs” par gaidāmajām precībām ar rakstnieku un komiķi Eliotu Spenseru.

“Liels paldies jums visiem par jaukajiem apsveikumiem. Esmu dziļi aizkustināts,” tvītoja 57 gadus vecais Frajs.

Frajs un Eliots iepazinās pagājušogad. Viņi iesnieguši oficiālu laulības pieteikumu Derehemā, Norfolkas grāfistē, kas atrodas netālu no Fraja dzimtās pilsētas. Kāzu datums vēl nav noteikts.

“Protams, esmu ļoti laimīgs, taču biju cerējis uz privātām laulībām. Bet kāda gan iespēja?” teica Frajs.

Fraja karjera iesākās komiķu apvienībā “Fry and Laurie”, kurā bez viņa darbojās aktieris Hjū Lorijs, kurš vēlāk kļuva slavens ar lomu seriālā “House M.D.” (“Doktors Hauss”).

Viņš spēlējis raidorganizācijas BBC seriālā “Blackadder” (“Melnā čūska”) ar Rovanu Atkinsonu galvenajā lomā.

Frajs ieguvis “Zelta globusa” un “Emmy” balvas, taču papildus aktiermākslai un scenāriju veidošanai ir sarakstījis četrus romānus un trīs autobiogrāfijas sējumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kāds simpātisks un seksīgs vīriņš, man viņš patīk!

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+