×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
7. jūnijs, 2016
Drukāt

Britu vecpuiši atkal trako Vecrīgā: aizturēts Supermens un pliki vīri kleitiņās (9)

Kadrs no videoKadrs no video

Pagājušajā nedēļā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki pāris stundu laikā aizturējuši trīs iereibušus tūristus, kuri vecpuišu ballīšu laikā apkārtējiem izrādījuši savu mantību. Viens no aizturētajiem bija ģērbies trūcīgā Supermena kostīmā, taču pārējie divi bija ģērbušies sieviešu kleitiņās. Visiem trim nepiedienīgajiem tūristiem sastādīti protokoli, informē RPP.

Šā gada 2.jūnijā pulksten 14.15 RPP Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot pa Vecrīgu, Līvu laukumā pamanīja, kādu trūcīgā Supermena kostīmā tērptu vīrieti, kurš apkārtējo apskatei bija atkailinājis intīmās zonas. Policisti uzreiz devās pie “supervaroņa” un nogādāja policijas telpās. Vēlāk izrādījās, ka pārkāpējs ir 29 gadus vecs tūrists no Lielbritānijas, kurš Rīgā ieradies, lai nosvinētu vecpuišu ballīti. Vīrietis aizturēšanas brīdī bija manāmā alkohola reibumā. Par sīko huligānismu vīrietim piemērots 200 eiro naudas sods, kuru pārkāpējs uzreiz apmaksājis.

Savukārt divas stundas vēlāk cita RPP ekipāža saņēma ziņu no videonovērošanas centra darbiniekiem, kuri stāstīja, ka Grēcinieku ielā vairāki vīrieši metušies savdabīgā rotaļā – uz ielas aplī stāvēja bariņš vīriešu, taču viņiem pa vidu īpatnēju rituālu veica divi kleitās ģērbti džentlmeņi. Izrādījās, ka kleitās ģērbtie kungi izklaidē piedalās ar atkailinātiem dzimumorgāniem.

Pāris minūšu laikā notikuma vietā ieradās pašvaldības policijas ekipāža, taču tajā brīdī vīrieši savādo rituālu jau bija beiguši. Skaidrojot notikuma apstākļus izrādījās, ka arī šajā gadījumā iesaistīti vecpuiši no Lielbritānijas. Sākumā kleitās tērptie britu džentlmeņi noliedza, ka būtu atkailinājušies taču, kad policisti norādīja uz novērošanas kamerām, kungi atzina vainu izdarītajā.

Pēc nogādāšanas policijas telpās tika noskaidrots, ka abi aizturētie ir 29 gadus veci džentlmeņi no Lielbritānijas iedzīvotājs, viens no viņiem bija 2,55 promiļu reibumā, bet otram reibuma pakāpe bija zemāka – 1,20 promiles. Arī šiem kungiem par sīko huligānismu sastādīti protokoli, un katram piemērots 250 eiro liels naudas sods.

RPP Tūrisma policijas nodaļa atgādina, ka arī turpmāk pievērsīs uzmanību tūristu izdarītajiem pārkāpumiem. Vienlaikus šī nodaļa sadarbojas ar tūrisma kompānijām, vēstniecībām, viesnīcām un citām iestādēm, lai novērstu šāda veida pārkāpumus vēl pirms tie ir izdarīti.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Nn gan redaktors ir cirvis Atbildēt

    Tad pliki vai tomēr kleitiņās, ko??? Tad jau jebkurš cilvēks ir pliks uzvalkā, pliks džinsenēs, pliks mētelī… Galīgs analfabēts šis žurnaļuga!

  2. Kapeic britu .. nebrauc atpūsties uz tuvāko un lētāko Prāgu ?

  3. Redzams ka Britu .. iecienijuši LATVIJU ,bet nekādīgi tuvāko un lētāko VĀCIJU. Tātad ir PAMATS.

  4. Supermens taču bija gluži pieklājīgās peldbiksēs!

  5. Diez’ vai kāds ir papētījis vai tie “briti” ir īsti briti, vai tādi pat “latvieši” kā Latvijas latvijieši ?

  6. nozeelojami,es lepojos ka esu latvietis nevis kautkaads brits kursh piedzeeries aalejas,nezin nevienu svesvalodu utt…

    • Nu par kāršanos… Domā,ko otram saki,ka pašu tas neskar… Bet ar lepnumu par savu latvietību tā vien skrien tautieši uz to muļķo britu zemēm strādāt… Jo ka izrādās šeit tik pat lepni latvieši savā skaudībā un mantkārībā nemaksās to algu ko maksā briti… Var jau būt lepnam,ja ir par ko…

Draugiem Facebook Twitter Google+