×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
27. maijs, 2014
Drukāt

“Brīvais vilnis” iegulda pusmiljonu novatoriska caurspīdīga iepakojuma izveidei

Foto: LETAFoto: LETA

Zivju konservu ražošanas uzņēmums “Brīvais vilnis”, ieguldot 500 000 eiro, sadarbībā ar Vācijas ražotāju “Weidenhammer Packaging Group GmbH” radījis pasaulē unikālu zivju konservu iepakojumu, informē uzņēmumā.

Tas uzņēmumam ļaus uzlabot finanšu rādītājus, nostiprināt savu zīmolu un tā pozīcijas tirgū. Latvijas veikalos šī produkcija būs pieejama tuvākajā laikā, savukārt eksporta tirgos patērētāji to var iegādāties no aprīļa sākuma.

“Uzņēmums pirms diviem gadiem sāka darbu pie jaunu zivju konservu iepakojuma veidu meklēšanas, kas patērētājiem dotu iespēju redzēt produkciju, kas atrodas konservos. Šāds lēmums tika pieņemts, jo dažu negodprātīgo uzņēmēju dēļ patērētājiem sāka zust ticība zivju konservu kvalitātei slēgtajās kārbās. Tāpēc mēs mērķtiecīgi darījām visu, lai izveidotu iepakojumu, kas klientiem ļautu redzēt, kā izskatās produkts, kuru viņi iegādājas,” atzīmēja “Brīvā viļņa” valdes priekšsēdētājs Arnolds Babris.

“Brīvais vilnis” plastikāta iepakojumu izvēlējās galvenokārt tādēļ, ka tas nodrošina lielāku ultravioleto (UV) staru aizsardzību un ir vieglāk atverams salīdzinājumā ar stikla burku. UV stari var izmainīt produkta sastāvu, garšu, un saulē produkts var zaudēt savu vizuālo izskatu. Īpaši jutīgi pret UV starojumu ir eļļas produkti, norāda kompānijā.

Pašreiz uzņēmumā no piecām pildīšanas līnijām viena pilda zivju konservus jaunajā iepakojumā. Ar laiku arī pārējās ražošanas līnijas ir iecerēts nomainīt uz jaunajām.

“Brīvais vilnis” ir viens no lielākajiem zivju pārstrādes uzņēmumiem Baltijā un 95% no saražotā produkcijas apjoma eksportē. Uzņēmums ražo vairāk nekā 70 dažāda veida zivju produktus, kompānija nodarbina aptuveni 450 darbiniekus, un tā ražotne atrodas Salacgrīvā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+