×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Pieprasījuma krituma dēļ “Brīvais vilnis” uz laiku pārtrauks ražošanu (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Zivju pārstrādes uzņēmums “Brīvais vilnis” šogad maija beigās vai jūnijā sākumā plāno uz dažiem mēnešiem pārtraukt ražošanu, ceturtdien vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “Dienas Ziņas”.

Kompānija šādu soli plāno spert, jo būtiski krities pieprasījums noieta tirgos. Dīkstāves laikā uzņēmums aktīvi strādās pie jaunu tirgu apguves – galvenokārt Rietumeiropā. Tāpat turpinās sarunas par produkcijas eksportu uz Ķīnu un Maskavu.

“Brīvais vilnis” ražošanu atsākt grasās augustā, taču līdz tam bez darba būs aptuveni 450 uzņēmuma darbinieku. Līdz ar ražošanas atsākšanu darba attiecības ar strādniekiem paredzēts atjaunot.

“Brīvā vilņa” akcijas kotē “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā. Kompānijas lielākie īpašnieki pastarpināti ir Latvijas uzņēmēji brāļi Valērijs Belokoņs un Vilorijs Belokoņs, kuru īpašumā ir vairāk nekā 90% “Brīvā viļņa” akciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vairums šprotnieku strādā arī vasarā, apstrādājot jau ziemas – pavasara periodā iepirktu saldētu brētliņu ( jo vasarā zvejotā pamatā kvalitātes dēļ nav apstrādājama) Bet ja gribas pļerkstēt pa visiem mēdijiem ( Ķīna u.t.t) un nav laika vadīt uzņēmumu ( vai naudas lai laicīgi iepirktu saldēto) tad tiešām jātaisa ražotni ciet.
    Nesaprotu LTV, kas regulāri intervē tikai lūzerus ( ziemā arī Ventpils ZKK) un VISMAZ neapjautājas citos uzņēmumos

  2. Cik nopērku, tik vilšanās… Nav vairs šprotītēm tās kvalitātes, kas bija kādreiz… Vai pie vainas kūpināšana ar elektrību, nezinu

Draugiem Facebook Twitter Google+