Mobilā versija
Brīdinājums +0.4°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
2. maijs, 2016
Drukāt

“Brīvās Latvijas prezidenti”, autoru kolektīvs (1)

jumava_8

“Jumava”, 175 lpp.

Par mūsu valstsvīriem ierasts rakstīt divu veidu grāmatas – klaji apoloģētiskas, brīžiem pat šķebinoši salkanas kā saharīns, vai arī vulgāri “atmaskojošas”, kurās autori sakostiem zobiem centušies aizmirst visu labo, saprātīgo un patriotisko, ko jebkad ir darījuši viņu varoņi. Šajā krājumā autori cenšas parādīt Latvijas valsts galvas kā dzīvus cilvēkus, kuri ir dzīvojuši un darbojušies mūsu vidū, apvienojot daiļliteratūras un historiogrāfijas elementus.

 

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Noziedznieks Kārlis Ulmanis nebija prezidents. Viņš, pretēji Satversmei, pats sevi pasludināja par valsts prezidentu, uzurpēja varu un ļāva krieviem 1940.gadā okupēt Latviju.

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+