×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
1. maijs, 2013
Drukāt

Brīvdabas muzejā šodien atklāj vasaras sezonu

Foto-LETAFoto-LETA

Šodien Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā notiks vasaras sezonas atklāšanas pasākums, informēja muzeja izglītības un informācijas nodaļas pārstāve Eva Birzleja.

Muzejā jau no plkst.10 putnu vērošanas speciālista Andra Klepera vadībā varēs baudīt dažādo putnu dziesmas, bet plkst.12 galvenais krājumu glabātājs Mārtiņš Kuplais visus interesentus aicinās uz īpašu sezonas atklāšanas ekskursiju.

Jauno sezonu Brīvdabas muzejs sāk kā Vidzemes Tūrisma asociācijas biedrs, tādēļ šajā dienā muzejā tiks atklāts Vidzemes Tūrisma asociācijas informācijas punkts.

Plkst.14 notiks Brīvdabas muzeja informācijas stunda, uz kuru aicināti gan žurnālisti, gan citi interesenti, lai iepazītos ar brīvdabas muzeja jaunumiem un piedāvājumu apmeklētājiem vasaras sezonā. Par putnu takas veidošanu un attīstību stāstīs Andris Klepers, par Dziesmusvētku pasākumiem un teātra spēlēšanu informēs Gita Lancere, par izstādi “Sāmu ģimenes astoņi gadalaiki” un citām izstādēm klāstīs Una Sedleniece.

No maija līdz 21.jūlijam katru dienu, izņemot pirmdienas un otrdienas, muzeja Izstāžu zālē varēs iepazīties ar izstādi “Sāmu ģimenes astoņi gadalaiki”, kas sniedz unikālu ieskatu sāmu kultūras tradīcijās un mūsdienu ziemeļbriežu mednieku ikdienā. Izstāde atceļojusi no Vesterbotenas muzeja Ūmeo, kas ir Rīgas 2014.gada partnerpilsēta.

Maijā regulāru darbību atsāks Brīvdabas muzeja Priedes krogs, kā arī no jauna tiks iekārtotas divas piknika vietas Kurzemes zvejniekciema pļavā. Nedēļas nogalēs muzeja apmeklētājus priecēs amatnieki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+