Mobilā versija
+5.2°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
8. aprīlis, 2015
Drukāt

Brīvdabas muzejs izsludina papildus pieteikšanos dalībai lietišķās mākslas gadatirgū

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tā kā bijusi liela amatnieku un meistaru interese par dalību 45. Latviešu tautas lietišķās mākslas gadatirgū, kas notiks 6. un 7. jūnijā, Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs izsludinājis papildus pieteikšanos, vēsta muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Miklaševiča.

Kopš 1971. gada Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs katru gadu rīko divu dienu gadatirgu, kas tradicionāli notiek jūnija pirmās nedēļas nogalē. Četrdesmit gadu pastāvēšanas laikā gadatirgus ir kļuvis par valsts nozīmes notikumu – par Rīgas un Latvijas simbolu un Latvijas tautu saliedējošiem svētkiem.

Pieteikumi un tiem pievienotie dokumenti tiks pieņemti līdz 21. aprīlim, tos iesniegt var gan klātienē – Brīvdabas muzeja administrācijā, gan sūtot elektroniski uz amatnieki.gadatirgus@brivdabasmuzejs.lv . Brīvdabas muzejs apkopos iesniegtos dokumentus līdz 24. aprīlim. Savukārt Ekspertu komisija pretendentu iesniegtos darbus Brīvdabas muzejā vērtēs vienu dienu – 27. aprīlī un līdz 8. maijam paziņos Ekspertu komisijas lēmumu par vērtēto darbu autoru dalību Gadatirgū, kā arī publicēs lēmumu muzeja mājaslapā brivdabasmuzejs.lv.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+