Mobilā versija
+16.2°C
Cecīlija, Cilda
Piektdiena, 28. jūlijs, 2017
8. aprīlis, 2015
Drukāt

Brīvdabas muzejs izsludina papildus pieteikšanos dalībai lietišķās mākslas gadatirgū

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tā kā bijusi liela amatnieku un meistaru interese par dalību 45. Latviešu tautas lietišķās mākslas gadatirgū, kas notiks 6. un 7. jūnijā, Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs izsludinājis papildus pieteikšanos, vēsta muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Miklaševiča.

Kopš 1971. gada Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs katru gadu rīko divu dienu gadatirgu, kas tradicionāli notiek jūnija pirmās nedēļas nogalē. Četrdesmit gadu pastāvēšanas laikā gadatirgus ir kļuvis par valsts nozīmes notikumu – par Rīgas un Latvijas simbolu un Latvijas tautu saliedējošiem svētkiem.

Pieteikumi un tiem pievienotie dokumenti tiks pieņemti līdz 21. aprīlim, tos iesniegt var gan klātienē – Brīvdabas muzeja administrācijā, gan sūtot elektroniski uz amatnieki.gadatirgus@brivdabasmuzejs.lv . Brīvdabas muzejs apkopos iesniegtos dokumentus līdz 24. aprīlim. Savukārt Ekspertu komisija pretendentu iesniegtos darbus Brīvdabas muzejā vērtēs vienu dienu – 27. aprīlī un līdz 8. maijam paziņos Ekspertu komisijas lēmumu par vērtēto darbu autoru dalību Gadatirgū, kā arī publicēs lēmumu muzeja mājaslapā brivdabasmuzejs.lv.

Pievienot komentāru

Mecenāts Zuzāns: Sirdsapziņas pārmetumu man nav! (1)No sestdienas, 29. jūlija, līdz 17. septembrim Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja galvenajā ēkā būs aplūkojama mākslas mecenātu Jāņa un Dinas Zuzānu kolekcijas izstāde "TOP no top", kas piedāvās Latvijas mākslas pārskatu neierastā interpretācijā, uzsverot privāto aspektu.
Draugiem Facebook Twitter Google+