Praktiski
Rokdarbi

Brīvdabas muzejs jau 47. reizi visus aicina uz gadatirgu. Žurnāls “Praktiskie Rokdarbi” piedāvās rokdarbnieku meistarklases0

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina uz Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgu, kas norisināsies šīs nedēļas nogalē – 3. jūnijā no plkst. 9:00 līdz 18:00 un 4. jūnijā no 9:00 līdz 17:00!

Šis ir Latvijas kultūras dzīvē viens no nozīmīgākajiem un vērienīgākajiem pasākumiem, kuru apmeklē vairāki desmiti tūkstoši muzeja viesu gan no Latvijas, gan no ārvalstīm.

Reti kura valsts pasaulē var lepoties ar sensāciju – 100 gadus veca amata meistara piedalīšanos ļoti īpašā gadatirgū. Tā ir visu cienījamā piparkūku cepēja Emīlija Trankale.

Gadatirgū pirmo reizi piedalīsies arī žurnāla “Praktiskie Rokdarbi” meistaru plejāde, rādot savu māku dažādās tehnikās. Solvita Zarupska no rokdarbnieku kopas “Spārni” būs atvedusi maučus, Dagnija Liepa no TLMS “Rītausma” uzadījusi etnogrāfiskās zeķes, Biruta Bīriņa un Mirdza Filipenoka no TLMS “Rītausma” piedāvās mezglotus darbus un dakšiņu tamborējumu, Astra Stucka no Latvijas Amatnieku kameras Tekstilnieku ģildes audīs prievītes, Pēteris Ainis Krūmiņš no rokdarbnieku kopas “Paukers” demonstrēs tapošanas tehniku. Būs iespēja aplūkot arī Jettes Užānes fantastiskos cimdus.

Meklējiet mūs ezermalā Mauru sētā.

Galerijas nosaukums
LA.lv