Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
15. jūnijs, 2012
Drukāt

Brīvdienās papildu vilcieni

Sestdien un svētdien tiks norīkoti papildu vilcieni uz Jūrmalu, Vecāķiem un Carnikavu.

 

Maršrutā Rīga–Dubulti–Rīga sestdien, 16. jūnijā, tiks norīkoti vēl 14 vilcieni, savukārt svētdien, 17. jūnijā, uz Jūrmalu pasažierus aizvedīs astoņi papildu vilcieni. Arī maršrutā Rīga–Carnikava–Rīga 16. jūnijā papildus kursēs seši elektrovilcieni, bet svētdien, 17. jūnijā, – četri vilcieni. Gan sestdien, gan svētdien pasažieru ērtākai nokļūšanai atceļā no pludmales tiks norīkoti arī papildu elektrovilcieni Vecāķi–Rīga.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+