×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
5. decembris, 2013
Drukāt

Komēdija “Brīvdienas Parīzē”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kinoteātrī “Splendid Palace” decembrī skatāma Lielbritānijas 2013. gada komēdija, drāma “Brīvdienas Parīzē” (93 minūtes).

Kāzas – pats romantiskākais un svinīgākais pasākums daudziem mīlošiem pāriem. Pēc greznām svinībām jaunlaulātie parasti dodas medusmēnesī, lai paliktu divatā un pilnībā izbaudītu viens otru. Daudzi jaunlaulātie par kāzu ceļojuma galamērķi izvēlas Parīzi, kura tiek uzskatīta par romantiskāko vietu pasaulē. Šī brīnišķīgā pilsēta nevar neapburt. Tur ir varenais Eifeļa tornis, burvīgie Elizejas lauki, daudzas kafejnīcas un restorāni, kur var panašķoties ar gardiem kruasāniem un aromātisku kafiju. Šāda brauciena valdzinājumam nespēja turēties pretī arī filmas galvenie varoņi. Medusmēnesi laulātais pāris pavadīja Parīzē. Viņi bija neprātīgi iemīlējušies un ārkārtīgi laimīgi. Gāja gadi, pelēkā ikdiena un nepārtrauktās rūpes aizēnoja romantiku laulāto dzīvē. Pāris desmitus gadu pēc kāzu ceļojuma viņi nolēma atkal aizbraukt uz Parīzi, lai atsauktu atmiņā, cik labi viņi šeit reiz pavadījuši laiku. Galvenie varoņi patiesi cer, ka brīvdienas Parīzē ļaus viņiem atjaunot savas jūtas un padarīs košāku vienveidīgo ģimenes dzīvi.

Filmā atainots brūkošu attiecību emocionālais kontrasts visromantiskākajā un skaistākajā mīlas pāru pilsētā.

Cienījama vecuma skatītājus filmu “Brīvdienas Parīzē” aicina noskatīties Kino “Splendid Palace” senioru seansā 27. decembrī plkst. 13.00. Biļetes uz tiem kā ierasts, par pazeminātām cenām – tikai 1,5 lati. Īpaša ēdienkarte seniorus gaidīs arī kinoteātrim blakus esošajā kafejnīcā “Tinto”.

varbūt noder!!

“Brīvdienas Parīzē”, komēdija, drāma, 2013

Režisors: Rodžers Mišels

Lomās: Džefs Goldblūms, Džims Brodbents, Lindsejs Dunkans

Vecuma ierobežojums: 16+

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+