Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
29. decembris, 2014
Drukāt

Brīvdienās uz ceļiem bojā gājuši seši cilvēki; aizturēti 76 dzērājšoferi

Foto - LETAFoto - LETA

Brīvdienās uz ceļiem bojā gājuši seši cilvēki, intervijā Latvijas Televīzijā pirmdien sacīja Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Policija par braukšanu alkohola reibumā sodījusi 76 autovadītājus. Visvairāk dzērājšoferu aizturēti 23.decembrī – 28 vadītāji. Krapsis minēja, ka, visticamāk, cilvēki darba vietās atzīmējuši Ziemassvētkus, bet pēc tam devušies mājās.

Četri no bojāgājušajiem ir gājēji, vairāki no viņiem bija alkohola reibumā, nav bijuši arī gaismu atstarojošie elementi.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+