Mobilā versija
+12.3°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
12. marts, 2015
Drukāt

Latvieši dodas uz Ziemeļitāliju, lai kalnos uz slēpēm izbaudītu ziemu

Foto - Ilze PētersoneFoto - Ilze Pētersone

Pēdējo desmit, piecpa­dsmit gadu laikā tā nu gan nav bijis – sparīgi apgalvo La Tuiles kalnu kūrorta instruktori, kad saulainā rītā kalnu slēpotāju bari drūzmējas pie klusējošiem pacēlājiem. Pie vainas vējš, tā ātrums sasniedzis bīstamu atzīmi, un trošu ceļi apturēti klientu drošības labad. Žēli, ilgpilni skati vēršas augšup uz sniegotajiem Alpu kalniem, starp kuriem kā pats dižākais nepilnu piecu kilometru augstumā izslējies Monblāns. Daba ir nepielūdzama, kā brīdinot sparīga vēja brāzma vēl aizrauj pa gaisu plastmasas krēslus no tuvējās kafejnīcas – skaidrs, šodien par luģēm jāaizmirst. Vienīgie, kas piespiedu dīkstāvi uztver ar smaidu, ir slēpošanas skolas skolotāji. Viņu vidū arī Džuzepe Aliods – viņam šogad kalnos jau četrdesmit septītā darba sezona.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+