×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
7. decembris, 2013
Drukāt

Broka: ”SC” ciniskā augstprātībā šķiežas ar rīdzinieku naudu (18)

Foto-LETAFoto-LETA

Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīgas domes deputātu frakcijas priekšsēdētāja Baiba Broka piedalās preses konferencē "100 dienas Rīgas domē".

Tas, kā pašlaik strādā Rīgas dome un Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC), visticamāk, būs memoriāls Ušakova paša politiskajai karjerai, 7.decembrī nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-‘Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) kongresā sacīja Rīgas domes VL-TB/LNNK frakcijas vadītāja Baiba Broka.

Pēc Brokas domām, “ārpus jebkādas cilvēcības rāmjiem” ir tas, ka Ušakovs nākamajā dienā pēc Zolitūdes traģēdijas “nodarbojās ar populismu”, solot izveidot memoriālu traģēdijas upuru piemiņai, nevis nākt klajā ar atbildības uzņemšanos vai plānu par būvniecības kontroles radikālu uzlabošanu Rīgā.

Tāpat Broka pauda, ka “Saskaņas centrs” (SC), “nerēķinoties ar Rīgas iedzīvotāju interesēm un ignorējot veselo saprātu, ciniskā augstprātībā šķiežas ar rīdzinieku naudu”. To viņa pamatoja ar to, ka desmitiem miljonu latu no Rīgas domes aizplūst “neredzamā virzienā”, piemēram, 80 miljonu latu nonāk “Rīgas satiksmes” “necaurskatāmajā katlā”.

“Lai likvidētu šīs “lienošās okupācijas” morālās un saimnieciskās sekas Rīgas domē, būs vajadzīgi daudzi smaga darba gadi,” uzskata Broka.

Viņa gan akcentēja, ka ir lietas, kas jau ir paveiktas, piemēram, sasniegta svarīga prioritāte – narkotiku apkarošana.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Brokas k-dze,jūs pēc pirmsvēlēšanu reklāmām,šķiet esat vai nu visu kas bija – izšķiedusi,jebšu pieņēmusi SC noteikumus,bet patreizejā “opozīcija”ir kauna traips latviešiem.Kādam amatam nākotnē vēl piekritīsiet? Jūs jau to “lienošo okupāciju”veiksmīgi stutejat.Ar to ir jācīnās ŠODIEN !! nevis pēc gadiem,kad būs stipri par vēlu.

 2. B.Brokas mētāšanās no viena posteņa uz otru. Pirmsvēlēšanu laikā apliecināja strādāšanu Rīgas domē.
  Un darba tur patiešām ir ļoti daudz. Tad, kāpēc tāda gatavība pēc pusgada jau pamest Rīgas domi ar vēlmi ieņemt Tieslietu ministres vietu. Neizdevās, un tūlīt uz Eiroparlamentu. Neglīta tāda staigāšana.

 3. Cik atceros, nesenā pagātnē pa Rīgas Domi saimniekoja B.Brokas parteigenoses Ārgalis, Birks, vēl tur kādi zēni. Bija visi apmierināti, jo postpadomju Rīga ar visu savu nolaistību grima dziļā miegā un nekas nenotika. Kaut kādas naudiņas jau pļurinājās, bet tās dziļi kaut kur iegrima.

  • Birks uzsāka atlaižu programmu pensionāriem, maksāja denacionalizācijas pabalstus, Rīgas ielas tika pienācīgi koptas un Ušakovam atstāja 84 miljonu pārplikumu.
   Atšķirība tāda, ka Birks netērēja piķi visādām lapelēm un nepirka medijus ( Delfi 20000 LVL līgums, Apollo 16 000 LVL), nefinansēja kabatas arodbiedrības 500 000 LVL šogad.

   • Nu tā kā par maz. Lielu projektu nebija. Ne Lucavsalas, ne Ziemeļblāzmas, ne pirmās slimnīcas atjaunošana, ne graustus jauca nost, ne fasādes renovēja. 84 miljonus varēja saprātīgi ieguldīt, kaut vai namu fasāžu remontā, iekšpagalmu atjaunošanā. Vai Delfi un Apollo ir nopirkti? Vai tie reklamē Saskaņas centru? Tā kā nemanu. Nu nav tēvzemiešiem ne ar ko dižu lepoties, ka strādājuši rīdzinieku labā. Lai kā tas nacionāļiem arī nepatiktu, Nils tomēr strādā rīdzinieku labā. Cita lieta – “otkatu” meistars Misters 20%.

    • Ziemeļblāzmas projekts bija saskaņots būvvaldē vēl pirms šī brīža krievjūdu(SC) ņemšanās Rīgas domē. Par Lucavsalu un citiem lielajiem projektiem nezinu, bet domāju ka līdzīgi, mīkstmiesis(SC) tik griež lentītes objektiem kur pats neko nav ieguldījis.

 4. Ļoti gribētu zināt, ko B.Broka domā par Zolitūdes traģēdijas iemesliem, par tiesībsargājošo institūciju rīcību šīs lietas izmeklēšanā, par Misteru20% Rīgas Domē. “Lienoša okupācija”? Kas tā tāda? Lienot mūs jau ir okupējuši maksātnespējas administratori ar savu raušanas kāri, lienot vien mēs esam pazaudējuši Ķemeru sanatoriju, pie kuras klāt bijusi arī B.B. “Lienoša okupācija” ir otkati būvniecībā, paviršības celtniecībā, stulba demagoģija, pārmetot N.Ušakovam naudas tērēšanu rīdzinieku labā (vai graustus var nojaukt bez naudas? Vai ietves var salabot bez naudas, vai veloceliņus var uztaisīt bez naudas? Vai sakopt Rīgas zālājus, parkus, iekārtot Lucavsalu utt. var bez naudas? Vai pilsētas pirmo slimnīcu var renovēt bez naudas?). Šos uzbrukumus N.Ušakovam grūti izprast. Kāpēc nav uzbrukumu A.Amerikam, ko tautā sauc par Misteru 20%? Ja gribas runāt un uzstāties, tad ir vispirms jāpadomā ar galvu – ko runāt un kāpēc runāt. Jādomā arī par savu atbildību, par savu vēlmi strādāt reāli rīdzinieku labā. P.S. Ko B.Broka ir darījusi, lai uzsāktu juristes cienīgu darbu, kas būtu vērsts pret legālo narkotiku ražotājiem un tirgotājiem?

 5. Izlasīju vienu komentāru par Rīgas namu apsaimniekotājiem. Vārds vietā! Ja Baiba Broka nāktu ar iniciatīvu pakratīt šos kantorus (bij,. namu pārvaldes!) līdz vīlei izmeklējot visu pēc kārtas, tad par Baibu Broku nākamajās Saeimas vēlēšanās noteikti balsotu! Ja Baiba Broka sāktu interesēties par Mistera 20% izdarībām un ņemtu šo vīru aiz dziesmas (un tas ir vīrs, par kuru satraukušies vai visi rīdzinieki, īpaši Zolitūdes sakarā!), tad es Baibu Broku patiesi sāktu cienīt. Pagaidām no Baibas Brokas ir tukša muldēšana vien, izmantojot nacionālu retoriku.

 6. Ja vien Baiba Broka šad un tad palasītu komentārus, ko raksta cilvēki gan NA, gan viņas pašas sakarā, tad B.Broka varētu paskatīties uz sevi no malas. Katrā vārda galā Nils Ušakovs! Pie visa vainīgs Ušakovs. Ne viņš ō prot, ne to! Ja būtu kāds saucams pie atbildības no Rīgas Domes, tai skaitā par Zolitūdi, tad tas būtu Misters 20%. Interesanti, kāpēc nacionāļi un B.Broka ne ar vārdu par šo personu. Ja vēl atceramies nacionāļu valdīšanu Rīgas Domē, tad jāsaka, ka nekas īpašs gan nenotika – Rīga bija ļoti netīra, pilna ar graustiem, bedrainām ielām, ietvēm utt. Protams, Rīga nav līdz galam sakopta arī šobrīd, taču N.Ušakova laikā daudz kas ir izdarīts. Rīga ir kļuvusi sakoptāka. Ļoti vēlētos, lai B.Broka iestātos par Rīgas kā Eiropas galvaspilsētas uzpucēšanu. Šai jautājumā – no Brokas puses – pilnīgs klusums. Jāsaprot, ka Ušakova aktivitātes Rīgas sakopšanā nevar būt par velti, tam nauda jātērē, taču jāskatās, lai Misters 20% neņemtu savus otkatus! Kas šai lietā darīts?

 7. Šī tukšā salmu kulšana ir apnikusi!

 8. Tak klapējat ušakovu pa vietām kur viņam visvairāk sāpēs – Rīgas satiksmi, namu pārvaldi, brīvostu. Auditi, revīzijas, izmeklēšanas, pārbaudes – rezultāti būs, jo paši redzat kādā pakaļā viss jau nolaists.

 9. Vai tad ļoti atšķiras no “Vienotības”?

 10. Rīgas namu pārvaldnieks sūta visiem pa e-pastu:
  Labdien!

  Informējam, ka ikvienam Rīgā deklarētajam iedzīvotājam Rīdzinieka karte, sākot no 2014. gada 1.janvāra, nodrošinās brauciena atlaidi 50% apmērā visos „Rīgas satiksme” sabiedriskā transporta maršrutos.
  Viena brauciena cena ar Rīdzinieka karti – Ls 0,42 / € 0,60, savukārt fiksētā cena – Ls 0,84 / € 1,20.
  Ar Rīdzinieka kartes saņemšanas kārtību aicinām iepazīties pielikumā.

  Veiksmīgu sadarbību vēlot,
  SIA „Rīgas namu pārvaldnieks”

 11. Baiba STOP, pavērojiet vienu Ušakova un Amerika pozīciju – Rīgas Namu Pārvaldnieku (RNP). Visus darbus dara namu pārvaldes, ko dublē RNP, kurš tērē rīdzinieku naudu milzīgos apmēros sava uzpūstā, parazītiskā aparāta uzturēšanai, Tas uzskatāms kā noziegums. Otrs, RNP manipulē ar trīskāršu – pieckāršu iepirkumu cenām remontiem, treškārt, RNP pārskaitot dzīvokļu īpašnieku naudu domei tērēšanai.

  Pieprasiet RNP likbvidāciju. SASKAITIET, CIK LIELAS SUMMAS RNP TĒRĒ BRAUKŠANAS BIĻTĒM, CIK IZSAIMNIEKO NOZIEDZĪGA VEIDOJUMA TURĒŠANAI, CIK NAUDAS NOVIRZA BEZ MĀJU IEDZĪVOTĀJU ZIŅAS UTT., PAR’DIE RĪDZINIEKIEM, KA JUMS ZIEDO SANTĪMUS, BET PAŅEM SIMTIEM LATU, KA TĀ IR MILZĪGA APMĒRA LIŠĶĪBA.
  Iesniedzier pieprasījumu Valsts kontrolei pārbaudīt RNP lietderību un naudas tērēšanu.

 12. Broka labāk var’tu pateikt ko labu pati un viņas partijas biedri ir izdarījuši Rīdzenieku labā atstrādājot savu algu, ko maksā Rīgas nodokļu maksātāji. Man šķiet ka izņemut kritizēšanu viņu pienesums ir nekāds – pilnīga nulle. Tādēļ VL-TB/LNNK būtu uzskatāmi par bezjēdzīgiem parazītiem uz rīdzenieku kakla.

Draugiem Facebook Twitter Google+